Wygaszamy forum pod tym adresem, ale jest grupa na Facebook:

https://www.facebook.com/groups/osiedle.mieszczanskie.wroclaw

Zapraszam!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Osiedle Mieszczańskie II - Odbiory mieszkań
(2012-09-25, 21:47)ola1984 napisał(a): Witam,

wydaje mi się, że do tego czasu dobrze byłoby wymóc na Deweloperze napraw wszystkich "usterek" , w tym przede wszystkim otrzymania suchych i niezagrzybionych garaży, komórek lokatorskich czy klatek schodowych.

Obawiam się, że gdy podpiszemy już wszystkie umowy i wywiążemy się ze wszystkich zobowiązań względem Dewelopera, to mokre garaże, ściany i komórki będę przykrą codziennością, a nie o to nam chodziło, gdy decydowaliśmy się na zakup mieszkania u tego, a nie innego Dewelopera, prawda? :-)

W tej chwili doprowadzają to do stanu używalności i pewnie przez jakiś czas będzie sucho.
Co prawda wjechał ten dziwny ciężki sprzęt, który coś tam chyba robi, ale nie wiem czy to załatwi sprawę.
Jezioro przy wjeździe od Hubskiej wydaje się nieco się pomniejszać więc można mieć nadzieję, że jednak wiedzą co spieprzyli.

Co do wywiązania się z zobowiązań ... sądzisz, że w chwili kiedy wpadła im ostatnia transza do czegokolwiek jesteś im potrzebna? Wydaje mnie się, że odpowiedź na to pytanie zna każdy, kto odebrał już mieszkanie.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Osiedle Mieszczańskie II - Odbiory mieszkań - przez Chilon - 2012-09-26, 11:08



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości