Forum Osiedle Mieszczańskie
Brama wjazdowa do garażu - Wersja do druku

+- Forum Osiedle Mieszczańskie (https://om.wroclaw.pl)
+-- Dział: Osiedle Mieszczańskie (https://om.wroclaw.pl/forum-osiedle-mieszczanskie.html)
+--- Dział: Sprawy osiedlowe (https://om.wroclaw.pl/forum-sprawy-osiedlowe.html)
+--- Wątek: Brama wjazdowa do garażu (/watek-brama-wjazdowa-do-garazu.html)

Strony: 1 2 3 4


Brama wjazdowa do garażu - rachwal - 2011-01-31

Jak na razie jedna, od Prudnickiej ... a obok piękne drzwi, które można tak "zamknąć" aby się nie domknęły. Nie sądzicie, że coś było majstrowane przy tych drzwiach?

Kogo atakować o te drzwi PUMAZ czy Atal? Może jakieś "pozwy zbiorowe" Wink w celu polepszenia bezpieczeństwa naszych wypasionych i potwornie drogich furek Wink


RE: Brama wjazdowa do garażu - atomek - 2011-02-10

...wygląda na to że otwierają bramę od Hubskiej. Obczajałem tam dziś. Mam kilka wątpliwości... na przykład... czy będzie brama od samego początku, czy "każdy" będzie mógł podejść sobie aż pod zamontowaną już bramę nr "2"...


RE: Brama wjazdowa do garażu - rachwal - 2011-02-10

Muszę obczaić Smile


RE: Brama wjazdowa do garażu - atomek - 2011-02-14

No Wink Testowałeś nową bramę? :>


RE: Brama wjazdowa do garażu - rachwal - 2011-02-14

Nie, jeszcze tam nie doszedłem Wink Jutro jak nie zapomnę to po robocie zajdę ...


RE: Brama wjazdowa do garażu - sz4kal - 2011-02-14

Która to ta brama od strony Hubskiej, to ten wjazd który jest przy przystanku tramwajowym ? Jeżeli tak do daleko tamtędy nie dojedziecie, bo po zjeździe na dół jest druga brama zamknięta w ogóle to tam jeszcze niezły rozpiźdźiel jest.


RE: Brama wjazdowa do garażu - atomek - 2011-02-14

O... a ja kilka dni temu wyjechałem Big Grin Jest źle wyprofilowany podjazd bo zahaczyłem gumą spod zderzaka Tongue No i jeszcze trawę trzeba zakostkować Tongue


RE: Brama wjazdowa do garażu - rachwal - 2011-02-15

Mój nisko zawieszony przecinak haczy z obciążeniem przy Prudnickiej, to tam chyba nadwozie w garażu zostawię Tongue


RE: Brama wjazdowa do garażu - rachwal - 2011-02-15

No to tak:
- długi wjazd, ale chyba tej wentylacji by nie robili gdyby tam nie miało być jeszcze jednej bramy?
- bardzo długi wjazd Smile
- brak wejścia dla pieszych vel rowerka (jak wracam z rowerka to jak mam wjechać bez pilota)
- furtka zamknięta ale wkładka jakaś inna i nie mam klucza
- trawa przed wyjazdem świadczy chyba o tym, że jeszcze daleko do oddania tej bramy
- ładna górka na podjeździe, tylko po co ...


RE: Brama wjazdowa do garażu - atomek - 2011-02-15

(2011-02-15, 19:00)rachwal napisał(a): [...]
- brak wejścia dla pieszych vel rowerka (jak wracam z rowerka to jak mam wjechać bez pilota)
[...]

Ależ jest wejście dla pieszych... co prawda przez klatkę 72/72a... ale jest Wink Tylko wkładka jeszcze nie pasuje Smile



RE: Brama wjazdowa do garażu - rachwal - 2011-02-15

Przy bramie nie było, fail Smile


RE: Brama wjazdowa do garażu - rachwal - 2011-02-21

Postawili drugie drzwi od Hubskiej Smile


RE: Brama wjazdowa do garażu - atomek - 2011-02-21

A gdzie foto? Lud pracujący nie widuje takowych rzeczy WinkWink
p.s. a są drzwi dla pieszych do podziemii?


RE: Brama wjazdowa do garażu - rachwal - 2011-02-21

Brama jest, foto nie ma, szczegółów nie widziałem bo za zimno na kontemplowanie było Tongue


RE: Brama wjazdowa do garażu - atomek - 2011-02-21

Jest, za blisko na moje oko, ale przynajmniej nie będą szczać na dole... mam nadzieję. Niestety bez pilota do piwnicy nie wejdziesz, nad czym ubolewam, bo miałbym bliżej do 'domu'. Pilot jeszcze nie działa, światełko ma kolor żółty. Wink


RE: Brama wjazdowa do garażu - rachwal - 2011-02-21

Widzę, że też zdjęć nie zrobiłeś Tongue


RE: Brama wjazdowa do garażu - atomek - 2011-02-21

Oj tam, te zdjecia to hejt z usenetu Wink


RE: Brama wjazdowa do garażu - rachwal - 2011-02-27

Mam wrażenie, że wymienili bramę od strony Prudnickiej, jakaś taka mniej wgnieciona?


RE: Brama wjazdowa do garażu - elpajaco - 2011-02-27

tiaa działali parę dni temu Smile


RE: Brama wjazdowa do garażu - atomek - 2011-02-28

Kto za to płaci, żeby wymieniać wgniecioną bramę? Swoją drogą... ciekawe jakim cudem ona byla wgnieciona 'od tej' strony (bo jakby zahaczył np CB to by byla z drugiej strony wgnieciona...)