Forum Osiedle Mieszczańskie
Akademia Maluszka - Wersja do druku

+- Forum Osiedle Mieszczańskie (https://om.wroclaw.pl)
+-- Dział: Osiedle Mieszczańskie (https://om.wroclaw.pl/forum-osiedle-mieszczanskie.html)
+--- Dział: Ogłoszenia (https://om.wroclaw.pl/forum-ogloszenia.html)
+--- Wątek: Akademia Maluszka (/watek-akademia-maluszka.html)



Akademia Maluszka - joni - 2012-05-29

Witam,
Dla mieszkańców Osiedla Mieszczańskiego 10% zniżka na opiekę nad dzieckiem w niepublicznym żłobku i przedszkolu
AKADEMIA MALUSZKA
ul. Tarnogajska 18
50-512 Wrocław
akademiamaluszka.com.pl

Zapraszamy!!


RE: Akademia Maluszka - joni - 2012-06-03

W odpowiedzi na liczne pytania i w związku z brakiem miejsc w publicznych placówkach informujemy, że w Akademii Maluszka uruchamiamy dodatkowe miejsca dla dzieci od 5 miesiąca do 3 roku życia. W Akademii Maluszka oferujemy: codzienną naukę języka angielskiego, zajęcia logopedyczne, rytmiczne, taneczne, gimnastykę! Zapewniamy opiekę profesjonalnej kadry- na 5 dzieci jedna opiekunka i pomoc. Oferujemy wyżywienie, jest możliwość również przynoszenia własnego wyżywienia.
Nasze sale są przestronne i nowocześnie wyposażone.
Akademia przeszła kontrole ppoż i sanitarne.


Mamy otwarte również w okresie wakacyjnym, podczas przerwy w publicznych placówkach. Dla dzieci przeniesionych mamy specjalną ofertę!
Zachęcamy! Do końca czerwca trwa wielka promocja! POLECAMY


Masz dwoje dzieci?! Zapisz je do Akademii Maluszka, a dostaniesz super zniżkę!


ZAPRASZAMY!!! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!!


RE: Akademia Maluszka - atomek - 2012-06-27

(2012-06-03, 19:45)joni napisał(a): W odpowiedzi na liczne pytania [...]

ZAPRASZAMY!!! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!!

A ja chciałem podziękować za ulotkę za wycieraczką. Z racji na deszczowe popołudnie mogłem się dokładnie zapoznać z Waszą ofertą podczas przecierania szyby.


RE: Akademia Maluszka - rachwal - 2012-06-27

No ba panie kolego, teraz te papiery, ktoś będzie musiał posprzątać z euro skrzynek, ciekawe kiedy firma sprzątająca nam opłaty podniesie (o zgrozo, podwyżka!). Jeszcze kilka takich spamerskich akcji i będziemy płacić więcej niż "złodziejowi" ZEC'owi Smile


RE: Akademia Maluszka - akademiamaluszka - 2012-08-20

MEGA PROMOCJA!!!!!
Od 18 do 28 sierpnia!

WYPRZEDAŻ OSTATNICH MIEJSC!!!
Więcej pod numerami telefonów:
tel. 534870485
tel. 536562665
lub email: biuro@akademiamaluszka.com.pl

AKADEMIA MALUSZKA
ul. Tarnogajska 18
50-512 Wrocław
Zielony budynek BUDOPLANU. Główne wejście od podwórza.



RE: Akademia Maluszka - Mama m. - 2012-08-22

Jestem mamą 1,5 letniej Zuzi. Bardzo obawiałam się oddając dziecko do żłobka, czy się zaaklimatyzuje, czy nie będzie płakała, tęskniła. Trafiłam na stronę akademii maluszka i postanowiłam osobiście zobaczyć placówkę. Okazało się, że jest to nowa placówka, bardzo fajnie urządzona i przytulna. Postanowiłam powierzyć Zuzę pod opiekę Akademii. Mała bardzo szybko się zaaklimatyzowała, pani Agnieszka okazała się bardzo ciepłą osobą, z genialnym podejściem do maluchów.
Wszystkim niezdecydowanym Mamom polecam Akademię na ul. Tarnogajskiej.


RE: Akademia Maluszka - rachwal - 2012-08-22

Ten post matki m. taki sztuczny, że aż zęby bolą.

Zbanuje ten IP, z którego mamy już 3 konta na forum jeśli nasza platforma komunikacyjna będzie wykorzystywana dalej do tak nachalnej promocji tego przedszkola. Ileż można o tym przedszkolu. Za spam w skrzynce nikt nawet nie przeprosił, a teraz spam na forum.

Litości.


RE: Akademia Maluszka - milanez - 2012-08-22

Myślę, że sporo mieszkańców prowadzi działalność gospodarczą, świadczy różne usługi lub sprzedaje towary. W zasadzie oprócz przedszkola nikt się nie ogłasza. Może zróbmy oddzielny wątek, dla tych którzy chcą na osiedlu dać ogłoszenie. Warunek: ogłoszenia mogą być zamieszczane wyłącznie w tym wątku. Kto chce ten zajrzy Smile


RE: Akademia Maluszka - rachwal - 2012-08-22

No po to jest ten dział, ale przedszkole co kilka dni podbija ten wątek... trochę irytujące.


RE: Akademia Maluszka - milanez - 2012-08-22

A zatem nie reagujmy, bo pisząc również podbijamy Wink A jak akademia maluszka zobaczy, że pisuje wyłącznie sama do siebie to... no chyba że nie... ale to jej/jego problem Big Grin


RE: Akademia Maluszka - rachwal - 2012-08-22

Ja nie podbijam, jedynie zamieściłem jasny komunikat ostrzegawczy Big Grin

EOT


RE: Akademia Maluszka - joni - 2012-08-23

(2012-08-22, 18:22)rachwal napisał(a): No po to jest ten dział, ale przedszkole co kilka dni podbija ten wątek... trochę irytujące.

"No po to jest ten dział," - skoro po to jest ten dział to o co chodzi????
"ale przedszkole co kilka dni podbija ten wątek" - poinformowali o nowej promocji.. co się czepiasz?
"trochę irytujące." - jak nie potrzebujesz to dla ciebie irytujące a dla innych może pomocne?

co do postu jakiejś mamy to ma prawo pisać jak chce, zwykła informacja i tyle. siejesz krytykę nie tylko na tym wątku, daj może ludziom czytać co chcą?



RE: Akademia Maluszka - atomek - 2012-08-23

(2012-08-23, 08:29)joni napisał(a): [...]
co do postu jakiejś mamy to ma prawo pisać jak chce, zwykła informacja i tyle. siejesz krytykę nie tylko na tym wątku, daj może ludziom czytać co chcą?

Ja tam jestem pod wrażeniem sposobu reklamy. Zazdroszczę Zuzi, bo ja nie miałem okazji chodzić do przedszkola, szczególnie tak ekskluzywnego...

[Obrazek: Coolface_Trimmed_normal.png]


RE: Akademia Maluszka - bithoven - 2012-08-23

(2012-08-22, 16:53)rachwal napisał(a): Ten post matki m. taki sztuczny, że aż zęby bolą.

Zbanuje ten IP, z którego mamy już 3 konta na forum jeśli nasza platforma komunikacyjna będzie wykorzystywana dalej do tak nachalnej promocji tego przedszkola. Ileż można o tym przedszkolu. Za spam w skrzynce nikt nawet nie przeprosił, a teraz spam na forum.

Litości.

Hmmm i teraz podsunąłeś pomysł mamuśce na serwer proxy - szczegółów operacyjnych się nie zdradza. W przedszkolu sami hakierzy Wink


RE: Akademia Maluszka - Chilon - 2012-08-23

(2012-08-23, 09:56)atomek napisał(a): Ja tam jestem pod wrażeniem sposobu reklamy. Zazdroszczę Zuzi, bo ja nie miałem okazji chodzić do przedszkola, szczególnie tak ekskluzywnego...

[Obrazek: Coolface_Trimmed_normal.png]

Ciekawe jakie tam mają drzwi :>


RE: Akademia Maluszka - joni - 2012-08-23

(2012-08-23, 10:19)Chilon napisał(a): Ciekawe jakie tam mają drzwi :>

hehehehe! Big Grin


RE: Akademia Maluszka - atomek - 2012-08-23

[Obrazek: 5byw5yjwwsip2t4top1j_normal.jpeg]




RE: Akademia Maluszka - joni - 2012-10-18

Informujemy, że Akademia Maluszka uzyskała dofinansowanie z Gminy Wrocław. W dniach 18-24 października 2012r. odbędzie się rekrutacja na miejsca dofinansowane. Więcej szczegółów w zakładce CENNIK na naszej stronie internetowej akademiamaluszka.com.pl oraz w siedzibie placówki ul. Tarnogajska 18 Wrocław.
ZAPRASZAMY!!

Dla bezpieczeństwa Maluszków, przebywających w naszym Żłobku, poprosiliśmy o opinię Powiatową Straż Pożarną oraz Państwową Inspekcję Sanitarno-Epidemiologiczną.
Otrzymaliśmy pozytywne opinie z zakresu wymogów PPOŻ i BHP oraz bezpieczeństwa lokalu i pomieszczeń w nim się znajdujących, zgodę na korzystanie z usług firmy cateringowej oraz produkcję posiłków dla najmłodszych.
Wspólnie wdrażamy system HACCP z zasadami bezpieczeństwa żywienia i żywności.
Dnia 18 września 2012 Prezydent Miasta Wrocławia wpisał żłobek Akademia Maluszka do rejestru żłobków i klubów dziecięcych pod numerem 45 (Zaświadczenie nr 13/1783/2012).


RE: Akademia Maluszka - bithoven - 2012-10-18

Aż nie wiem co napisać... jestem chyba wniebowzięty!
Dobrze wiedzieć, bo zaczynałem się martwić już troszkę co tam nowego w akademii. Smile


RE: Akademia Maluszka - Chilon - 2012-10-19

Uf. Strażak nie miał zastrzeżeń do drzwi? ;>