Forum Osiedle Mieszczańskie
Braki prądu - Wersja do druku

+- Forum Osiedle Mieszczańskie (https://om.wroclaw.pl)
+-- Dział: Osiedle Mieszczańskie (https://om.wroclaw.pl/forum-osiedle-mieszczanskie.html)
+--- Dział: Sprawy osiedlowe (https://om.wroclaw.pl/forum-sprawy-osiedlowe.html)
+--- Wątek: Braki prądu (/watek-braki-pradu.html)

Strony: 1 2


Braki prądu - rachwal - 2011-03-04

Jak rano wychodziłem to wysiadł prąd, wrócił już? Tongue

O mały włos nie utkwiłem rano w windzie Smile


RE: Braki prądu - atomek - 2011-03-04

Ja utkwiłem pod prysznicem. Kłopotu by nie było, gdyby nie przestała działać pompa ciepła... w zimnej wodzie średnia przyjemność... Na szczęscie po 10 minutach wróciło Wink


RE: Braki prądu - rachwal - 2011-06-12

To jest jakiś cyrk. Środek miasta, mieszkania za kupę kasy, a czuję się jak na wsi podczas burzy ...


RE: Braki prądu - Jacek - 2011-06-12

Problem taki, że żadnej burzy nie było. A to już drugi raz w ciągu dwóch dni. Nie wiem czy to jest takie korzystne zachowanie dla całego sprzętu elektronicznego.
Wczoraj brak prądu uchwycił akurat bramę garażową w pozycji otwartej. Także przez 10-15 min był status: "zapraszamy".


RE: Braki prądu - grzedzik - 2011-06-12

No mi sie spalil wlasnie w miare drogi wzmacniacz


RE: Braki prądu - urszula183 - 2011-06-12

mój telewizor teraz zaczął świrować...
Wczoraj była tu niby jakaś awaria w tym rejonie, dzisiaj nie wiem, może skutków cd.




RE: Braki prądu - dettebasu - 2011-06-12

A nie używacie do elektroniki list stabilizujących? takich jak do komputerów?


RE: Braki prądu - rachwal - 2011-06-13

(2011-06-12, 11:44)grzedzik napisał(a): No mi sie spalil wlasnie w miare drogi wzmacniacz

Ulala to już nie przelewki. U mnie na szczęści chyba wszystko w porządalu ... na razie.


RE: Braki prądu - Halcyforn - 2011-06-13

Jeszcze kwestia listwy. Mojemu bratu niewiele pomogła, jak było przepięcie (mimo, że teoretycznie miała mieć jakieś zabezpieczenie) i płyta główna + karta graficzna poszły w kosmos.. najbezpieczniej wyjmować wtyczki z kontaktu, jeśli chcesz mieć 100% pewność Smile


RE: Braki prądu - gutierrezzzz - 2011-06-17

według specyfikacji elektr. mieszkania, sa u nas zainstalowane zabezpieczenia typu wyłącznik róznicowopradowy , zabezpieczenie nadpradowe i antyprzepieciowe w skrzyneczce nad drzwiami, jesli cos sie komus spaliło to chyba ma cos nie tak podłączone...


RE: Braki prądu - atomek - 2011-06-17

(2011-06-17, 11:39)gutierrezzzz napisał(a): według specyfikacji elektr. mieszkania, sa u nas zainstalowane zabezpieczenia typu wyłącznik róznicowopradowy , zabezpieczenie nadpradowe i antyprzepieciowe w skrzyneczce nad drzwiami, jesli cos sie komus spaliło to chyba ma cos nie tak podłączone...

...albo złodziej pierwsze co odciął to właśnie była różnicówka...


RE: Braki prądu - gutierrezzzz - 2011-06-17

nie no, do mieszkania to nam sie nie włamywali Smile


RE: Braki prądu - atomek - 2011-06-17

(2011-06-17, 15:17)gutierrezzzz napisał(a): nie no, do mieszkania to nam sie nie włamywali Smile

...w podziemiach


RE: Braki prądu - rachwal - 2011-06-17

atomek, przebudź się, nikt tu o tym włamie nie wspominał Tongue


RE: Braki prądu - gutierrezzzz - 2011-06-17

a propos włamów, czy wie ktos moze kiedy i czy w ogole odzyskamy ukradzione z klatek schodowych plafony?


RE: Braki prądu - atomek - 2011-06-21

Przed chwilą był zanik prądu na jednej fazie (jednej!). Coś śmierdzi na -2 i dużo mocniej na dworze od strony budowy. Czujecie coś? Jak u was z zasilaniem w energię elektryczną w ostatnich minutach?




RE: Braki prądu - gutierrezzzz - 2011-06-21

u mnie ok, ale każda klatka ma swoją własną rozdzielnie...


RE: Braki prądu - rachwal - 2011-06-21

No u mnie padło kilka urządzeń około 22.00 i przed chwilą chyba też ...


RE: Braki prądu - rachwal - 2011-06-21

Czuć, śmierdzi jak opalana kura Smile


RE: Braki prądu - atomek - 2011-06-21

No, maniana jakaś.
gutierrezzzz pewnie nie zauważył, bo nie używał akurat "tamtej" fazy...