Forum Osiedle Mieszczańskie
Meble kuchenne - jaką firmę wybrać? - Wersja do druku

+- Forum Osiedle Mieszczańskie (https://om.wroclaw.pl)
+-- Dział: Osiedle Mieszczańskie (https://om.wroclaw.pl/forum-osiedle-mieszczanskie.html)
+--- Dział: Sprawy osiedlowe (https://om.wroclaw.pl/forum-sprawy-osiedlowe.html)
+--- Wątek: Meble kuchenne - jaką firmę wybrać? (/watek-meble-kuchenne-jaka-firme-wybrac.html)



Meble kuchenne - jaką firmę wybrać? - jarek - 2013-01-25

Witam,

jestem wlasnie na etapie poszukiwania salonu kuchennego tudziez stolarza, ktory wykona mi meble kuchenne. Ofert w internecie sporo. Jednakze bardzo chetnie zdalbym sie na Wasze opinie jesli chodzi o ta kwestie.
Kogo polecacie? Z uslug jakich salonow jestescie zadowoleni, a jakie radzicie omijac szerokim lukiem?

Bede wdzieczny za wszczelkie sugestie :-)


RE: Meble kuchenne - jaka firme wybrac? - The_Cat - 2013-01-25

Ja mogę polecić stolarzy z Wieruszowa - są bardzo często we Wrocławiu, w mojej firmie już umeblowali bardzo dużo osób i każdy uważa że są godni polecenia. Ja robiłam u nich różne meble, nie tylko kuchenne i jestem zadowolona. Jeśli jesteś zainteresowany to daj znać - wyślę Ci nr kontaktowy na prv. Nie polecam kupna mebli w salonie, bo zwykle zdzierają jak za zboże a materiały mają lipne.


RE: Meble kuchenne - jaka firme wybrac? - The_Cat - 2013-01-25

Dobrze by było jakbyś miał odblokowane otrzymywanie wiadomości prywatnych Wink Ok, wysłałam maila. Może dojdzie.


RE: Meble kuchenne - jaką firmę wybrać? - aschette - 2013-01-28

moje z BRW są nie do zdarcia Wink zatem mogę polecić.


RE: Meble kuchenne - jaką firmę wybrać? - goska2110 - 2013-01-29

A ja bardzo gorąco polecam meble expert z astry! Pełen profesjonalizm!!!!


RE: Meble kuchenne - jaką firmę wybrać? - rachwal - 2013-01-29

Ikea Smile


RE: Meble kuchenne - jaką firmę wybrać? - jarek - 2013-01-29

IKEA to ostateczność :-)

Dziekuję za dotychczasowe opinie. Z części z nich już skorzystałem przy wycenie mebli do mojej kuchni. Tyle co mogę powiedzieć, to to, że oferty przedstawiane przez mniejsze firmy są o wiele bardziej zachecające jak oferty salonów kuchennych (porównując ceny, jakości wykonania jeszcze nie weryfikowałem).


RE: Meble kuchenne - jaką firmę wybrać? - rachwal - 2013-01-29

Ja mam Ikea i nie mam najmniejszych zastrzeżeń, a cena z bajki.


RE: Meble kuchenne - jaką firmę wybrać? - bithoven - 2013-02-02

(2013-01-29, 15:06)jarek napisał(a): IKEA to ostateczność :-)

Dziekuję za dotychczasowe opinie. Z części z nich już skorzystałem przy wycenie mebli do mojej kuchni. Tyle co mogę powiedzieć, to to, że oferty przedstawiane przez mniejsze firmy są o wiele bardziej zachecające jak oferty salonów kuchennych (porównując ceny, jakości wykonania jeszcze nie weryfikowałem).

Daj znać jak wygląda właśnie kwestia ceny do jakości Smile Byłem ostatnio w Meblobuk czy jakoś tak w Domarze... kuchnie piękne, ale wycena mojej małej klitki wyszła ok 25tys zł z 2 urządzeniami i zlewozmywakiem. Więc chyba nieco drogo...


RE: Meble kuchenne - jaką firmę wybrać? - Chilon - 2013-02-02

Nadal są meble w Biedronce cztery stówki bez grosika. Sądzę, że stosunek ceny do jakości jest wręcz rewelacyjny.


RE: Meble kuchenne - jaką firmę wybrać? - bithoven - 2013-02-02

(2013-02-02, 14:14)Chilon napisał(a): Nadal są meble w Biedronce cztery stówki bez grosika. Sądzę, że stosunek ceny do jakości jest wręcz rewelacyjny.

Wrzucisz jakieś fotki swojej? Rozumiem, że skorzystałeś z okazji?


RE: Meble kuchenne - jaką firmę wybrać? - Chilon - 2013-02-03

(2013-02-02, 17:07)bithoven napisał(a): Wrzucisz jakieś fotki swojej? Rozumiem, że skorzystałeś z okazji?

Nie wrzucę. Źle rozumiesz.