Forum Osiedle Mieszczańskie
Paweł Pala - słynny barista - Wersja do druku

+- Forum Osiedle Mieszczańskie (https://om.wroclaw.pl)
+-- Dział: Osiedle Mieszczańskie (https://om.wroclaw.pl/forum-osiedle-mieszczanskie.html)
+--- Dział: Sprawy osiedlowe (https://om.wroclaw.pl/forum-sprawy-osiedlowe.html)
+--- Wątek: Paweł Pala - słynny barista (/watek-pawel-pala-slynny-barista.html)



Paweł Pala - słynny barista - rachwal - 2013-08-21

(2013-08-21, 13:13)Chilon napisał(a): No Panem Pałą to chyba tylko można rozmawiać, gdyż zaczynam mieć podejrzenia, że słowa pisanego to on raczej nie przyswaja.

Paweł Pala?! Ten słynny barista?






RE: Paweł Pala - słynny barista - brait - 2013-08-23

Czy możesz podać jakieś konkrety?

Szykuje mi się z p. Pałą rozmowa z przyszłym tygodniu. Będę Ci wdzięczny za choćby zgrubne wprowadzenie do tematu.

Z góry dzięki!


RE: Paweł Pala - słynny barista - Chilon - 2013-08-23

Przestałem kontaktować się mailowo i telefonicznie z inżynierami Atalu już dawno. Każdą usterkę/wadę zgłaszałem pisemnie w dwóch kopiach na ogólny adres filii Atalu oraz imiennie do Pana Pały. Na pierwsze zgłoszenie otrzymałem odpowiedź (kontakt od Pani inżynier) dopiero po interwencji PUMAZu a i tak nie naprawiono wszystkiego co zgłaszałem, a to co naprawiono (wilgoć w komórce) to tylko spryskanie grzyba na wilgotnej ścianie. Ściana nadal jest wilgotna a my musieliśmy wymieniać półki w szafach magazynowych bo zakwitły (jeszcze nie wrzuciłem fot z akcji bo już mnie po prostu krew zalała). Nawet się zastanawiałem czy mu nie wysłać fragmentu płyty z wszystkimi odcieniami tęczy w postaci grzyba.

Oczywiście wszystko szło listami poleconymi więc wiem kiedy dokładnie listy zostały odebrane.

Komórki lokatorskie (przynajmniej te w naszym ciągu) nie nadają się do trzymania niczego bo nawet pudła po jakimś czasie po prostu się rozpływają.

Po 3 poleconych upewniam się tylko, że problemy z przyswajaniem tekstu to rzecz normalna u pracowników Atalu. Teraz by wypadało wysłać wezwania ostateczne bo czas reakcji na zgłoszenie chyba nie wynosi miesiąc czasu.


RE: Paweł Pala - słynny barista - dawids - 2013-09-01

ja mam ten sam problem. Z komórką także. I też grzyb wszędzie wszystko zgnite. Półki magazynowe do wymiany. Może zorganizujemy się jakoś i zawieziemy p. Dyrektorowi półki na krakowską? I piszę to całkiem poważnie.

Choć sądząc po tym co na powyższym filmiku to nie ma to sensu. Lepiej interweniowć w Cieszynie. Coś mi się wydaje ze pan P jest tylko podstawionym figurantem do uspokojenia problemów z naszym osiedlem. Załatania dziur i i pomalowania trawy na zielono....


RE: Paweł Pala - słynny barista - Chilon - 2013-09-02

Ja swoje już wywaliłem, wymieniłem na płytę OSB, spryskałem wszystko jakimś środkiem który capił niemiłosiernie. Niemniej jednak nie z mienia to faktu, że pomieszczenie jest w zasadzie bezużyteczne.


RE: Paweł Pala - słynny barista - dawids - 2013-09-02

nie zgłaszałeś tego do Pumazu i do Atalu? Ja mam zamiar wymienić wszystko na koszt Atalu.


RE: Paweł Pala - słynny barista - Chilon - 2013-09-02

Zgłaszałem do Atalu poleconym w lipcu. Bez odpowiedzi, jako że grzyb walił po nozdrzach, musiałem płyty wywalić bo zakwitły.

[Obrazek: NOKIA%20Lumia%20800_000715.jpg]


RE: Paweł Pala - słynny barista - Chilon - 2013-09-03

Tak sobie wyobrażam rozmowę z Panem P. Big Grin

[Obrazek: pretensje.jpg]