Forum Osiedle Mieszczańskie
Opinie o dostawcach telewizji - Wersja do druku

+- Forum Osiedle Mieszczańskie (https://om.wroclaw.pl)
+-- Dział: Osiedle Mieszczańskie (https://om.wroclaw.pl/forum-osiedle-mieszczanskie.html)
+--- Dział: Sprawy osiedlowe (https://om.wroclaw.pl/forum-sprawy-osiedlowe.html)
+--- Wątek: Opinie o dostawcach telewizji (/watek-opinie-o-dostawcach-telewizji.html)

Strony: 1 2 3


RE: Opinie o dostawcach telewizji - rachwal - 2014-03-28

OM 1.


RE: Opinie o dostawcach telewizji - marceb - 2014-03-28

Atal wybudował budynek i zgodnie z prawem budowlanym miał obowiązek wyposażyć go we wszystkie instalacje w tym również TV. Jak to możliwe że Vektra jest właścicielem czegoś w naszym budynku wbrew naszej woli. Albo Atal nie wykonał budynku zgodnie z prawem albo narzucił nam uciążliwe warunki umowy kupna mieszkań. Może by na ten temat wypowiedział się prawnik ten mecenas ze spotkania wspólnoty. niech się tym zajmie. W mojej umowie chyba niema nic na temat Vektry.


RE: Opinie o dostawcach telewizji - atomek - 2014-03-29

(2014-03-28, 22:54)marceb napisał(a): Atal wybudował budynek i zgodnie z prawem budowlanym miał obowiązek wyposażyć go we wszystkie instalacje w tym również TV. Jak to możliwe że Vektra jest właścicielem czegoś w naszym budynku wbrew naszej woli. Albo Atal nie wykonał budynku zgodnie z prawem albo narzucił nam uciążliwe warunki umowy kupna mieszkań. Może by na ten temat wypowiedział się prawnik ten mecenas ze spotkania wspólnoty. niech się tym zajmie. W mojej umowie chyba niema nic na temat Vektry.

Jak mi dasz paragraf na to, to masz u mnie piwo!


RE: Opinie o dostawcach telewizji - mcc - 2014-08-14

U mnie na osiedlu również nie ma zbiorczych anten ale jest wiele firm, które dostarczają Internet/TV. Osiedle te też wybudował Atal i gdzieś w umowach między operatorami znalazłem informacje , że Vectra jest na nim jako lokalny (może chodziło o to, że główny?) dostawca Telewizji, czyli że niby powinni podłączyć mieszkańców za darmo i za darmo dostarczać im TV (oczywiście tylko te kanały, które są darmowe). Teoria. Praktyka: tylko oni mają dostęp do kabli koncentrycznych.
Ale po co komu takie kable i modemy w domu, skoro można wybrać innego operatora, który korzysta z innego typu kabli - kabel typu skrętka (internetowy).

Od znajomego dowiedziałem się, że nigdzie nie ma informacji o tym, że Connecta dostarcza TV również na osiedlu M I, II. Na stronie connecta.pl w zakładce sprawdź zasięg jest oferta dostępna na w/w osiedlach.
Internet 30/100/1000 mbit
Telewizja 56/113/123 (...) kanałów, HD, 3D

Pozdrawiam,
MCc


RE: Opinie o dostawcach telewizji - agaslod - 2014-08-24

Connecta jest i dziala ez zastrzeżeń.... u mnie od maja


RE: Opinie o dostawcach telewizji - Pikumy - 2015-01-05

[OM1]
Czy dobrze rozumiem, że nie ma obecnie żadnej możliwości uzyskania darmowych kanałów z gniazdka tv w ścianie? Pozostaje antena pokojowa albo zamówienie płatnego pakietu kanałów, czy jest jeszcze jakaś opcja?


RE: Opinie o dostawcach telewizji - takken - 2016-09-18

Podbijam wątek, czy ma ktoś listę wszystkich aktualnych dostawców telewizji na osiedlu OM2?
Aktualnie kończy mi się umowa z Vectrą, wiem że TV tez jest w Moico i Netii i chyba w Connecta. Coś jeszcze?