Wygaszamy forum pod tym adresem, ale jest grupa na Facebook:

https://www.facebook.com/groups/osiedle.mieszczanskie.wroclaw

Zapraszam!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wynajem mieszkań / pokoi
#21
Cześć, mam do wynajęcia jednoosobowy pokój w mieszkaniu dwupokojowym.
Kontakt przez wiadomości prywatne.
Odpowiedz
#22
Szukam mieszkania do wynajęcia na osiedlu mieszczańskim od sierpniaSmile prosze o kontakt 881035005
Odpowiedz
#23
Witam, pracująca para chciałaby wynająć kawalerkę na naszym osiedlu. Jeśli ktoś z Was ma jakąś ofertę proszę o informację na priv.
Odpowiedz
#24
Pilnie poszukuję kawalerki do wynajęcia ( od marca 2015) dla jednej, bardzo spokojnej osoby. Na OM oczywiście lub okolicy ewentualnie.
Odpowiedz
#25
Witam, mam do wynajęcia kawalerkę na OM I wpelni wyposażoną. Zainteresowanych proszę o kontakt stopawody@gmail.com
Odpowiedz
#26
Witam,

Szukam do wynajęcia pokój 1 os. na tym osiedlu.

Ewentualnie kawalarkę.

Proszę o kontakt : 729 103 765

Marek
Odpowiedz
#27
Wynajmę pokój 1-osobowy. Jestem osobą pracującą.
Proszę o kontakt: 666 361 633

Ola
Odpowiedz
#28
Przepraszam, źle się wyraziłam. Szukam do wynajęcia pokój 1-osobowy na tym osiedlu Smile
Pozdrawiam,
Ola
Odpowiedz
#29
Cześć,
Wynajmuję mieszkanie na osiedlu mieszczańskim w klatce 60A, mieszkanie jest super, ale nieststy musze się przeprowadzic do innego miaska w związku z pracą i szukam pilnie kogoś chętnego na mieszkanie. Poniżej link do ogłoszenia. Bo mnieszkania przynalezy miejsce parkingowe.
http://www.gumtree.pl/a-mieszkania-i-dom...0725942609
Odpowiedz
#30
Witam,
poszukuję pokoju do wynajęcia na tym osiedlu. Za wszelkie informacje będę bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#31
Witam,
Mieszkam na osiedlu mieszczańskim od 4 lat, jednak od tego roku właściciel mieszkania postanowił nie oddawać go dalej pod wynajem. Szukam więc mieszkania dla 3, ewentualnie 4 osób (choć rozważę też możliwość wynajęcia pokoju 1-os) z osobnymi sypialniami. Mieszkanie/pokój nie musi być w pełni umeblowane. Bardzo proszę o wiadomość.
Odpowiedz
#32
gdyby ktoś w tym kwartale miał do zaoferowania dwupokojowe, proszę o prywatną wiadomość
Odpowiedz
#33
Witam, mam do wynajęcia  dużą kawalerkę na OM I wpelni wyposażoną. Zainteresowanych proszę o kontakt stopawody@gmail.com
Pozdrawiam
Odpowiedz
#34
Witam!
wynajmę przestronne mieszkanie (65 m2) w bloku położonym przy ul. Prudnickiej. 
Mieszkanie zostało niedawno całkowicie odmalowane i odświeżone. W mieszkaniu znajdują się 2 duże pokoje w tym jeden z balkonem (14m2 i 22m2), oddzielna kuchnia (13m2), łazienka (6,5m2) oraz duży hall. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone. W pokojach znajdują się rozkładane kanapy, biurka oraz szafki. Kuchnia jest w pełni wyposażona w sprzęt AGD - piekarnik, lodówka, płyta grzewcza. W łazience zamontowano prysznic oraz pralkę. W obszernym przedpokoju wstawiona została duża szafa, która z łatwością

pomieści każdą ilość ubrań. 



UWAGA!!! wraz z mieszkaniem wynajmujesz także miejsce na parkingu podziemnym.



Miesięczny czynsz to kwota 2250 zł + opłaty administracyjne
(około 400 zł/miesięcznie) + media i ogrzewanie (około 200 zł) dodatkowo
istnieje możliwość cesji umowy z Vectrą na dostawę internetu i TV.



Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.




!!! Ogłoszenie prywatne !!! 


TEL. KONTAKTOWY: 791 964 924

https://www.gumtree.pl/a-mieszkania-i-domy-do-wynajecia/wroclaw/2-pokoje-blisko-centrum-%2B-garaz/1002277511880911366989709
Odpowiedz
#35
Od 1 lipca bede mial do wynajecia mieszkanie 51m2 (salon z aneksem + sypialnia) na OM2.
Calosc 2500 z rachunkami (woda i ogrzewanie - zaliczajace sie do czynszu, prad, internet + TV).
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości