Wygaszamy forum pod tym adresem, ale jest grupa na Facebook:

https://www.facebook.com/groups/osiedle.mieszczanskie.wroclaw

Zapraszam!

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koniec z parkowaniem na lewo
#1
Nasz najdroższy Atal poszedł po rozum do głowy.

Obstawiam, że sprzedaż miejsc parkingowych wzrośnie Smile

       
Zarząd nic nie robi tylko przeszkadza!11jeden
Odpowiedz
#2
Sądzę że da się zmieścić węższym autem między tymi blokadami Wink
Odpowiedz
#3
Nie sądzę ... Na szerokich przy wejściu do klatek po dwa montowane są nawet.
Zarząd nic nie robi tylko przeszkadza!11jeden
Odpowiedz
#4
Po pierwsze to nie posprzątali po sobie.

A ja jutro stawiam ściankę i montuję drzwi garażowe!
rachwal do zarządu!!!111
Odpowiedz
#5
(2011-05-08, 14:05)rachwal napisał(a): Nasz najdroższy Atal poszedł po rozum do głowy.

Obstawiam, że sprzedaż miejsc parkingowych wzrośnie Smile

..wiercili w posadzce, na którą była gwarancja.. Dodgy

a blokady są tak "stabilne"...że zaczynają już im znikać...

a taxi (fota była dołączona do kwitów z informacją o zebraniau) dalej sobie nic z tego wszystkiego nie robi i wjeżdża...
Odpowiedz
#6
Pan taxi to skończony debil widocznie. Gdybym był Atalem to dla zasady bym go wyleczył z tego cwaniactwa ...

Trzeba by zrobić jakąś "galerię matołów" na forum. Taxi będzie prekursorem ...
Zarząd nic nie robi tylko przeszkadza!11jeden
Odpowiedz
#7
"Złotówa" otwiera sobie bramę od wewnątrz...zresztą robi tak wiele osób, które nie mają pilota ale dysponują kluczem.
Ciekawe czy ewentualna wymiana zamka w drzwiach obok bramy dałaby cokolwiek...Oczywiście nikt by więcej od zewnątrz tymi drzwiami do garażu nie wszedł...
Odpowiedz
#8
Widziałem kilka razy takich cwaniaków, do tego kretyni podjeżdżają lewym pasem żeby było bliżej do drzwi ... Korciło mnie żeby podejść i spytać się czy zgubił jeden z drugim pilota ale to nie ma sensu, bo takim debilom nie można przemówić do rozsądku, debil zwyczajnie rozsądku nie posiada.
Zarząd nic nie robi tylko przeszkadza!11jeden
Odpowiedz
#9
Mam kandydata nr 2..kierowca mercedesa, który upodobał sobie miejsce nr 142...
Odpowiedz
#10
A ja ostatnio zauważyłem że da się parkować na lewo - na dodatek nie zajmując nikomu miejsca parkingowego - na przeciwko wejścia do klatki Hubska 70 na poziomie -1 parkują sobie ludzie, a to jakieś audi albo jakaś niebieska mazda kombi DZG. W zasadzie mi to nie przeszkadza, ale później żeby nikt się nie dziwił że żyjemy w buraczanym kraju, gdzie na dodatek pełno cwaniaków. Zdjęć tutaj nie wrzucam bo to chyba nie ma sensu.
Odpowiedz
#11
(2011-06-17, 22:20)procekk napisał(a): A ja ostatnio zauważyłem że da się parkować na lewo - na dodatek nie zajmując nikomu miejsca parkingowego - na przeciwko wejścia do klatki Hubska 70 na poziomie -1 parkują sobie ludzie, a to jakieś audi albo jakaś niebieska mazda kombi DZG. W zasadzie mi to nie przeszkadza, ale później żeby nikt się nie dziwił że żyjemy w buraczanym kraju, gdzie na dodatek pełno cwaniaków. Zdjęć tutaj nie wrzucam bo to chyba nie ma sensu.

Widziałam tam przed chwilą zaparkowane auto...I co z takim zrobić?...
Buractwo, które w dodatku pewnie szydzi z tych co kupili miejsce w garażu za kasę ...



Odpowiedz
#12
Dla mnie wszystkich lewusów karać - a to powinna robić ochrona - dać tabliczkę informacyjną przy wjeździe, kupić blokadę, 1000PLN za zdjęcie( na fundusz remontowy) i się oduczą. Dać im wykaz niewykupionych miejsc, nawet tablice rejestracyjne mieszkańców z numerami ich miejsc. Jak do Ciebie przyjedzie gość i stoi na Twoim miejscu za zgodą, zawsze można poinformować ochronę lub zdjęcie blokady za friko ( po potwierdzeniu przez właściciela miejsca). Obstawiam, że po miesiącu będzie spokój... Możę być to punkt regulaminu wspólnoty...
Odpowiedz
#13
(2011-06-17, 22:20)procekk napisał(a): Zdjęć tutaj nie wrzucam bo to chyba nie ma sensu.

Niestety, raport bez zdjęcia się nie liczy Wink
Zarząd nic nie robi tylko przeszkadza!11jeden
Odpowiedz
#14
(2011-06-17, 22:52)urszula183 napisał(a):
(2011-06-17, 22:20)procekk napisał(a): A ja ostatnio zauważyłem że da się parkować na lewo - na dodatek nie zajmując nikomu miejsca parkingowego - na przeciwko wejścia do klatki Hubska 70 na poziomie -1 parkują sobie ludzie, a to jakieś audi albo jakaś niebieska mazda kombi DZG. W zasadzie mi to nie przeszkadza, ale później żeby nikt się nie dziwił że żyjemy w buraczanym kraju, gdzie na dodatek pełno cwaniaków. Zdjęć tutaj nie wrzucam bo to chyba nie ma sensu.

Widziałam tam przed chwilą zaparkowane auto...I co z takim zrobić?...
Buractwo, które w dodatku pewnie szydzi z tych co kupili miejsce w garażu za kasę ...

Jedynie jeśli się da zastawić swoim aby nie mógł wyjechać (o ile jest taka opcja). I nie ruszać auta przez tydzień Smile Jak na moim miejscu ktoś stanie to go zastawie w ten sposób. Ból tylko, że codziennie wyjeżdżam autem...




Odpowiedz
#15
(2011-06-17, 22:59)rachwal napisał(a):
(2011-06-17, 22:20)procekk napisał(a): Zdjęć tutaj nie wrzucam bo to chyba nie ma sensu.

Niestety, raport bez zdjęcia się nie liczy Wink

to ja uzupełniam fo


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#16
(2011-06-17, 22:59)rachwal napisał(a):
(2011-06-17, 22:20)procekk napisał(a): Zdjęć tutaj nie wrzucam bo to chyba nie ma sensu.

Niestety, raport bez zdjęcia się nie liczy Wink

No dobra, nie miałem przy sobie niczego czym można cyknąć, a poza tym coś mi się zdaje, że i tak niewiele tymi fotkami osiągniemy.


No dobra, to by było na tyle - dobranoc Big Grin
Odpowiedz
#17
(2011-06-17, 23:10)urszula183 napisał(a):
(2011-06-17, 22:59)rachwal napisał(a):
(2011-06-17, 22:20)procekk napisał(a): Zdjęć tutaj nie wrzucam bo to chyba nie ma sensu.

Niestety, raport bez zdjęcia się nie liczy Wink

to ja uzupełniam fo

Trzeba było sprawdzić przy okazji czy ma pompkę w bagażniku, czy tylko na stacji pompuje....Smile
Odpowiedz
#18
A jaką wiadomość dostał ten cwaniak na szybę?
Najlepiej byłoby ustalić jakiś regulamin, w którym opisana będzie reakcja na takiego typu zachowanie i wszyscy mieszkańcy będą za.
Odpowiedz
#19
Z tego co zaobserwowałem to gdy stoi ten ze sklepu dla niepełnosprawnych na wjeździe do garażu do hubskiej to cały czas się świecą 4 lampy na wjeździe ...ciekawe kto za to płaci ;/
Odpowiedz
#20
@procekk: zdjęcia to dowody w śledztwie Tongue

Poza tym, okleić szybkę kutasami, nie jednym ale dziesięcioma, zrywania na parę godzin.

Jeszcze jest jedno popularne miejsce, zaraz za oknem jak wyjeżdżamy z garażu, tam często jakiś moped stoi, ale też nie rzadko widzę samochód ...
Zarząd nic nie robi tylko przeszkadza!11jeden
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości