Wygaszamy forum pod tym adresem, ale jest grupa na Facebook:

https://www.facebook.com/groups/osiedle.mieszczanskie.wroclaw

Zapraszam!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Osiedle Mieszczańskie I Zebranie wspólnoty 04.2018
#1
Czołem!
Czy był ktoś może na wczorajszym zebraniu wspólnoty OM1?
Coś ciekawego, jakieś konstruktywne rozmowy i coś postanowione...czy było jak zawsze?
pzdr
Odpowiedz
#2
Tak byłem. Pospolite ruszenie ze zbieraniem głosów, oby się udało.
Musimy dozbierać głosy pod cesjami i poprzednimi uchwałami. Kilka osób zdeklarowało się pomóc.
Na klatkach schodowych spodziewaj się informacji które mieszkania nie oddały cesji.
Uchwały na ten rok do max uszczuplone, zatwierdzenie roku 2017, ustalenie stawek na 2018 i ogród na terenach zielonych.
Więcej info mogę przekazać ale tylko face to face to pisanie na tym martwym forum robi ze mnie no life'a.
Patryk
Odpowiedz
#3
A jak wygląda sprawa ze zmianą członków zarządu wspólnoty?
Odpowiedz
#4
(2018-04-17, 16:17)hazus napisał(a): A jak wygląda sprawa ze zmianą członków zarządu wspólnoty?

Zbierają podpisy, bo aby zmienić skład (czy w ogóle postanowić cokolwiek) potrzebne jest 50% oddanych głosów (ogółem, nieważne czy na "tak" czy "nie"), a mają, jak sądzę, dopiero ok. 30% . To jest właśnie zmora naszego osiedla - ludzie po prostu nie głosują, a prawo nakazuje nam, aby zagłosowało 50% mieszkańców.

Wg zarządu na osiedlu jest ok. 33% mieszkań wynajmowanych, zatem powinno się spokojnie udać zebrać 50% kart do głosowania. Tymczasem właściciele, najzwyczajniej w świecie ich nie oddają i stoimy w miejscu z czymkolwiek. To było główne przesłanie z tego spotkania.
Odpowiedz
#5
Eh, czyli nic nowego ?
Odpowiedz
#6
Aaaa i kolejne spotkanie ma być już wkrótce. Może nawet przed wakacjami jeszcze.
Odpowiedz
#7
(2018-04-28, 22:46)Janek napisał(a): Aaaa i kolejne spotkanie ma być już wkrótce. Może nawet przed wakacjami jeszcze.

Na dziś obowiązuje termin 14. czerwca.

pozdrawiam
Krzysiek
rachwal do zarządu!!!111
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości