Wygaszamy forum pod tym adresem, ale jest grupa na Facebook:

https://www.facebook.com/groups/osiedle.mieszczanskie.wroclaw

Zapraszam!

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odśnieżanie, a właściwie jego brak
#6
W każdym normalnym kraju, mieście , osiedlu, śnieg usuwany jest zaraz po opadach i tak do skutku a ludzie chodzą po normalnych nieośnieżonych i nieoblodzonych chodnikach lub uliczkach.Z góry wybiera się miejsca na które usuwa się ten śnieg i wtedy takie miejsca nie są używane i trakcie zimy, jest to przeważnie kawałek placu lub ulicy. My również mamy takie miejsca i swobodnie można to zrobić , problem jak zawsze w ludziach a konkretnie zarządcy . Załamałem się jak zobaczyłem te szczotki torujące przejście w śniegu ale było to już po kilku dniach opadach - niestety prowizorka . Wczoraj i dzisiaj pada , nikogo nie widać i jak znam zarządce ktoś zacznie prowizorkę za 3 dni. Na spotkaniu w marcu trzeba poruszyć ten problem bo przysięgam gdybym to ja zatrudniał kogoś to można spokojnie wynająć małą firmę z pługiem ale na każdy śnieg byliby gotowi , kapitalizm wyrabia takie ruchy ludziom że dbają o swoją pracę ( domyślam się że wy tez robicie wszystko na co-dzień aby być w pracy na 7 rano czy 8 .00) . Niestety domieszka Pani "O" z zarządcą jako całość daje takie efekty jak widać. Pytanie jest proste gdyby to był wasz dom czy śnieg leżałby tak długo? Ale śmieszne jest że to jest nasz dom !!!!!
Taka sama jest sytuacja z garażami , na -2 nigdy nie sprzątali a jeżeli zebranie kurzu nazywają sprzątaniem to życzę im takiego sprzątania we własnym domu. Pani 'O" która jest wystawiona" na pożarcie" tak naprawdę nic nie może i nie ma żadnego wpływu na to co my jej zgłaszamy lub minimalny.Wyjściem jest zmiana zarządcy ale niestety we Wrocławiu trudno jest o dobrego zarządce bo jak już taki jest to gdy ma więcej osiedli już przestaje być dobrym zarządcą Nie przyjmujcie głupoty,niedbalstwa,prowizorki i syfu jako normalność;i tak nie musi być. Pozdrawiam
P.S Zgłaszam sie na ochotnika do mycia garażu na tej lub innej maszynie będę to robił za darmo w nocy.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Odśnieżanie, a właściwie jego brak - przez michalina - 2013-02-23, 21:27



Użytkownicy przeglądający ten wątek: