Wygaszamy forum pod tym adresem, ale jest grupa na Facebook:

https://www.facebook.com/groups/osiedle.mieszczanskie.wroclaw

Zapraszam!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Osiedle Mieszczańskie II 24 godzinna ochrona osiedla i jej obowiązki
#1
Pisała do mnie p. Anna (Pumaz) w sprawie ochrony.

Zadała pytanie i poprosiła mnie o to, by przedyskutować oczekiwania wobec ochrony.

Mail p. Anny zaczął się stwierdzeniem, że "[...] Na terenie osiedla będzie teraz ochrona całodobowa".

Zapytałem więc, kto podjął tę decyzję oraz czy mamy na nią wpływ, czy wyłącznie w naszym zakresie jest decydowanie o oczekiwaniach, a sama decyzja o ochronie całodobowej "się podjęła".

Prawdopodobnie - dam Wam znać o tym jeszcze dzisiaj - decyzję o wydłużeniu czasu ochrony podjął Atal.

Mam do Was dwa pytania:
1. Czy jesteście za tym, by ochrona dla OM2 była całodobowa. Wskażcie swoje "za" i "przeciw".
2. Jakie macie sugestie wobec pracy ochrony, czego byście oczekiwali.

Jesteśmy przed wybraniem nowego zarządu (właścicielskiego). Podjąłem się negocjacji miedzy Atalem i Pumazem. Z tej też przyczyny Pumaz upatruje we mnie osoby, która reprezentuje właścicieli, ale do czasu formalnego wybrania zarządu mogę reprezentować co najwyżej głos części naszego forum.

Pumaz chciałby, abym podjął się rozmowy z Dyrektor firmy ochroniarskiej Silezjan, aby uzgodnić szczegóły dot. zadań ochrony obiektu.

Chciałbym zapytać o Wasze zdanie w tej kwestii.

Sprawa jest dla mnie o tyle trudna, że nie mam legitymacji, by reprezentować Wspólnotę. Z drugiej strony - jeśli odmówię - decyzja zostanie podjęta z ominięciem Wspólnoty/ mieszkańców.

Chciałaby, abyście się w tej kwestii wypowiedzieli. Czyli mamy trzy tematy:
1 i 2 - wskazane wyżej.
3 - temat reprezentacji części mieszkańców (z naszego forum) w kwestii uzgodnień dot. "nowych" zadań ochrony.

Dzięki za Wasze głosy!

Rozmawiałem przez chwilą z p. Anna (Pumaz).

Pomysł z 24 godzinną ochroną pojawił się po kradzieżach dokonanych w częściach wspólnych OM2 (kradzież ciepłomierzy i wodomierzy).

Ma to związek również z częstymi wezwaniami staży, które z kolei związane są z reakcją czujek na dym (często powodowany przez pracowników remontujących mieszkania - dym papierosowy, dym powstały z czyszczenia ścian gipsowych).

Pojawiają się również coraz częściej akty wandalizmu.

Pumaz jest otwarty na różne nasze decyzje w tym zakresie.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
24 godzinna ochrona osiedla i jej obowiązki - przez brait - 2013-10-10, 12:37



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości