Wygaszamy forum pod tym adresem, ale jest grupa na Facebook:

https://www.facebook.com/groups/osiedle.mieszczanskie.wroclaw

Zapraszam!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Osiedle Mieszczańskie II 24 godzinna ochrona osiedla i jej obowiązki
#14
Albo ich w ogóle zlikwidować. Jak jest ktoś komunikatywny, to i 'dzień dobry' jest codziennie i taki strażnik jest sąsiadem, który ciągle siedzi w oknie i wie kto gdzie mieszka, można zgłosić, ze się wyjeżdża itp. A jak ktoś unika wzroku i ciągle się chowa, rozmawia przez telefon i udaje, że nie widzi, to nie chcę dodatkowego obcego, w dodatku płatnego. Ostatnio kilkakrotnie się zdarzało, że furtka była otwarta na oścież (od Hubskiej), bo nie było tej sprężyny zatrzaskującej. Chciałam podejść do budki i zapytać co to za zwyczaje, ale niestety nie było kogo. Wejście do klatki też otwarte i zablokowane stopką. Przecież każdy może sobie wejść. Przy okazji apeluję, że jeśli to nie jest konieczne, to nie zostawiajmy otwartych drzwi, wiem, że jak remoncik, noszenie mebli to jest to wygodne, i to rozumiem, ale po coś te drzwi z domofonami są. Albo zamiast liczyć na obcych z firmy i płacić za wątpliwe usługi, interesujmy się sąsiedztwem i dbajmy o zamknięte domofony.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: 24 godzinna ochrona osiedla i jej obowiązki - przez katjan - 2014-06-06, 07:57



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości