Wygaszamy forum pod tym adresem, ale jest grupa na Facebook:

https://www.facebook.com/groups/osiedle.mieszczanskie.wroclaw

Zapraszam!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Osiedle Mieszczańskie I Zakup mieszkania wynajętego
#1
Witam wszystkich mieszkańcówSmile

zastanawiamy się nad zakupem mieszkania dwupoziomowego w bloku bezpośrednio przy ulicy Hubskiej. Mieszkanie obecnie jest wystawione na sprzedaż ale z informacją, że jest wynajęte. Czy ktoś orientuje się jak wygląda zakup takiego mieszkania? Ile czasu mają osoby wynajmujące na wyprowadzkę z mieszkania jeśli ktoś je kupi, czy może mieszkanie kupuje się z lokatorem a potem trzeba się samemu dogadywać? Zupełnie nie wiem jak to jest zorganizowane, nie udało mi się znaleźć żadnych informacji w internecie, a prawdę mówiąc pierwszy raz spotykam się z wynajmowaniem mieszkania przez dewelopera... I czy może ktoś był w podobnej sytuacji i wie jak z możliwością negocjacji cen takich mieszkań? Kosztują ponad 400 tys. dla nas to duży kredyt na 30 lat, a mieszkania jednak są już przez kogoś eksploatowane od kilku lat, ściany, podłogi, sprzęty itp już nie są w takim stanie jak nowe a ceny tych mieszkań są takie same jak nowych. Interesują nas tylko mieszkania dwupoziomowe około 70-80 metrów. I czy ktoś z forumowiczów mieszka może w mieszkaniu tego typu? Czy okna są szczelne, nie jest zimno - jak to na poddaszu, wszystko jest szczelne i dobrze wykonane? Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Przeczytałam większość wątków na forum i widziałam, że są problemy z zaciekami na parkingu i wierceniem przez sąsiadów, ale to głównie posty sprzed ponad 2 lat. Jeśli jest coś istotnego na co warto zwrócić uwagę to bardzo proszę o informację. Szukamy mieszkania do którego będzie można się od razu wprowadzić, więc takie gotowe i wykończone wydaje się być fajnym rozwiązaniem. Jesteśmy młodymi osobami, ale prowadzimy spokojne życie, w postach często pojawiały się informacje o imprezujących studentach, czy takie sytuacje nadal się zdarzają? I jak często? Będę wdzięczna za wszelkie istotne informacje, pozdrawiam Rolleyes
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Zakup mieszkania wynajętego - przez olencja - 2014-12-29, 13:26
RE: Zakup mieszkania wynajętego - przez norkos - 2014-12-29, 15:22
RE: Zakup mieszkania wynajętego - przez olencja - 2014-12-29, 17:24
RE: Zakup mieszkania wynajętego - przez rachwal - 2014-12-29, 17:27
RE: Zakup mieszkania wynajętego - przez norkos - 2014-12-30, 12:28
RE: Zakup mieszkania wynajętego - przez rachwal - 2014-12-30, 13:59
RE: Zakup mieszkania wynajętego - przez Sol - 2015-01-01, 02:02
RE: Zakup mieszkania wynajętego - przez olencja - 2015-01-11, 02:22
RE: Zakup mieszkania wynajętego - przez agnes5413 - 2015-01-11, 10:59
RE: Zakup mieszkania wynajętego - przez olencja - 2015-01-11, 12:05
RE: Zakup mieszkania wynajętego - przez rachwal - 2015-01-12, 16:13
RE: Zakup mieszkania wynajętego - przez jabberwocky - 2015-08-20, 12:39
RE: Zakup mieszkania wynajętego - przez krp - 2015-08-26, 21:20



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości