Wygaszamy forum pod tym adresem, ale jest grupa na Facebook:

https://www.facebook.com/groups/osiedle.mieszczanskie.wroclaw

Zapraszam!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zostawianie otwartych drzwi wejściowych na klatkę
#19
(2011-06-01, 17:09)rachwal napisał(a): Kolejny dzień z rzędu witają mnie otwarte (przyblokowane) drzwi ... Może je trzeba wymontować skoro przeszkadzają?

Też się zastanawiam kto cały czas blokuje drzwi wejściowe do klatek. panie sprzątające??. Wychodząc dzisiaj rano, oczywiście jak zwykle były otwarte drzwi do mojej klatki. Zamknąłem. Idę w kierunku portiera. Oczywiście bramka przy portierni otwarta (zamknąłem). Wychodzę na Prudnicką .... i przypomniałem sobie że czegoś zapomniałem, więc się wracam. Idę na skróty przez wejście do garażu, a tam jakże by inaczej wejście boczne obok bramy garażowej otwarte, a że ono zwykle się automatycznie zamyka to ktoś podparł je deską (zamknąłem). Idę sobie przez garaż i widzę rower który sobie tam stoi luzem. Gdyby akurat dzisiaj rano przechodził tam jakiś "kolekcjoner cudzego mienia" to miałby dostęp do garażu i do wszystkich klatek schodowych i nawet nikt by go nie zatrzymywał.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Zostawianie otwartych drzwi wejściowych na klatkę - przez spike20 - 2011-06-20, 17:34
RE: Domokrążcy - przez rachwal - 2011-05-30, 17:26
RE: Domokrążcy - przez urszula183 - 2011-05-30, 22:03
RE: Domokrążcy - przez atomek - 2011-05-31, 00:02



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości