Wygaszamy forum pod tym adresem, ale jest grupa na Facebook:

https://www.facebook.com/groups/osiedle.mieszczanskie.wroclaw

Zapraszam!

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Osiedle Mieszczańskie II SKANDALICZNE zachowanie administratora
#2
Chciałam poinformować, że administrator forum jest niekompetentną i prymitywną osobą. Jeśli po raz kolejny administratorze usuniesz moją wiadomość i mnie zbanujesz, zostaną wystosowane wobec ciebie konsekwencje prawne.

LOL Big Grin Boisz się Rachwał ? Big Grin

Może ja udzielę rady Big Grin

Nie mogę w naturalny sposób zalogować się na forum MOJEGO osiedla

To forum nie jest w żaden sposób oficjalne ani publiczne. Admin jest jego właścicielem I moderatorem, więc specjalnie konsekwencjami prawnymi nie musi się tutaj przejmować, jeśli coś co mu się nie spodoba i usunie. Jeśli kogoś zbanuje - jego prawo. Ja bym Twojego posta usunął, ale rozumiem, że Rachwał jako wielbiciel czarnego humoru go zostawił do tak zwanego "Hall of Fame" - a może się fajny flame z tego zrobi Cool

Co do konsekwencji prawnych - jest coś takiego jak ochrona danych osobowych - więc jeśli prosisz o kontakt do kogoś, to niezbyt mądrym byłoby zamieszczać namiary na tego kogoś na niezabezpieczonym prywatnym forum - podejrzewam, że to jest powód, że Twój post zniknął Blush

Jakiś czas temu wystosowałam prośbę do ludzi pisząc czy wiedzą jak można dostać namiary do właściciela mieszkania

Idziesz I pukasz do drzwi Big Grin A jak wynajmuje komuś albo wyjechał, to
masz od takich spraw administratora osiedla I poprzez niego możesz się kontaktować z innymi mieszkańcami - powinien się w Twoim imieniu skontaktować z tą osobą, o której piszesz.

W każdym razie po zbanowaniu i niemożności zalogowania się na forum musiałam wraz z rodzicami wykonać parę telefonów, żeby w końcu zdobyć nr do właściciela.

A widzisz - dało się ? Dało Big Grin
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: SKANDALICZNE zachowanie administratora - przez Halcyforn - 2016-03-05, 22:29



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości