Wygaszamy forum pod tym adresem, ale jest grupa na Facebook:

https://www.facebook.com/groups/osiedle.mieszczanskie.wroclaw

Zapraszam!

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Osiedle Mieszczańskie II SKANDALICZNE zachowanie administratora
#3
Się dowiedziałem, ale coś w tym jest, czasem jestem zwykłym chamem Big Grin Boziu boziu... <przejęty/>

No ale do rzeczy:
1) Post z "dziwną prośbą" zniknął bo był zwyczajnie idiotyczny i do rozwiązania w 3 sekundy (puk-puk lub telefon do administratora osiedla), na szczęście rodzice pomogli, brawo dla nich.
2) Ban z adnotacją "roszczeniowość" poszedł bo post pojawił się drugi raz w formie jaka mi się już kompletnie nie spodobała, a ja nie mam czasu na moderację tego forum ponad to co konieczne... proste.

(2016-03-04, 18:41)karolina wiktoria napisał(a): Jeśli po raz kolejny administratorze usuniesz moją wiadomość i mnie zbanujesz, zostaną wystosowane wobec ciebie konsekwencje prawne.

Kusisz Smile Palce mnie świerzbią...

Tego posta zostawię bo jest również idiotyczny, ale za to zabawny - TOP 10 "Hall of Fame" Smile

(2016-03-04, 18:41)karolina wiktoria napisał(a): To nie jest tak, że możesz sobie robić na forum co chcesz bo jesteś administratorem.

Proszęęę cięęę Smile

(2016-03-04, 18:41)karolina wiktoria napisał(a): Jesteś na naszych usługach.

No pierwsze słyszę... chyba na najbliższym zebraniu zgłoszę się po jakąś dietę Smile

(2016-03-04, 18:41)karolina wiktoria napisał(a): Dbasz o nasz komfort. Twoim obowiązkiem jest prowadzenie forum tak, aby ludzie czuli się komfortowo i bezpiecznie.

Tu już leżę i kwiczę i nie mogę kontynuować pisania... Big Grin

HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
Zarząd nic nie robi tylko przeszkadza!11jeden
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: SKANDALICZNE zachowanie administratora - przez rachwal - 2016-03-06, 11:47



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości