Wygaszamy forum pod tym adresem, ale jest grupa na Facebook:

https://www.facebook.com/groups/osiedle.mieszczanskie.wroclaw

Zapraszam!

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Osiedle Mieszczańskie II SKANDALICZNE zachowanie administratora
#4
Ja nie wierzę w to co czytam. Przecież to jest poziom gimnazjum. Ton tej wypowiedzi jest tak prostacki i chamski, że nie będę się wdawać w dalszą dyskusję. Zdecydowałam się opisać tę sytuację bo myślałam, że admina ruszy sumienie. Gdyby okazało się, że to ja zbanowałam osobę, która chciała chronić sąsiadów przejęłabym się tym. Byłoby mi po prostu wstyd i przeprosiłabym za to. Jeśli uważacie, że wyśmiewanie kobiety, która zabiega o kulturalne traktowanie uczestników forum i dba o dobro współmieszkańców jest zabawne to swoim zachowaniem dajecie świadectwo o sobie. To tak mężczyzna reaguje gdy kobieta mieszkająca nieopodal prosi o pomoc? Najpierw olaniem, a potem wyśmianiem? 2 na jeden? tacy fajni jesteście? Swoim zachowaniem daliście świadectwo o sobie. To jest prymitywizm i chamstwo. Nigdy w życiu nie spotkałam się z tak prostackim zachowaniem. Myślałam, że forum jest od tego, żeby sobie pomagać, ale widzę że Wy wykorzystujecie je do poniżania innych ludzi. Nie będę wdawać się w dalszą dyskusję z tak wyjałowionymi intelektualnie ludźmi jak Wy.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: SKANDALICZNE zachowanie administratora - przez karolina wiktoria - 2016-03-06, 13:16



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości