Wygaszamy forum pod tym adresem, ale jest grupa na Facebook:

https://www.facebook.com/groups/osiedle.mieszczanskie.wroclaw

Zapraszam!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Osiedle Mieszczańskie I Logoterma i sterownik temperatury (dlaczego nie działa?)
#8
Ja w zasadzie już nie korzystam z dobrodziejstwa sterowania radiowego chociaż u mnie akurat działa. Z tego sterowania pozostawiłem jedynie czasowe włączanie cyrkulacji CWU, a resztę realizuję bezpośrednio na grzejnikach. Oczywiście zamiast zwykłych termostatów zamontowałem termostaty programowalne po 70 zł/szt i mam o niebo lepsze sterowanie niż na centralnym sterowniku + termostaty tradycyjne, a to dlatego, że każdy pokój jest sterowany oddzielnie i mam w nich dokładnie taką temperaturę jaką chcę i w godzinach w których chcę no i histereza jak i czas zadziałania jest bez porównania (na termostatach cieczowych lub gazowych zamykanie trwało nawet 18 minut więc wahania temperatury w pomieszczeniu były okrutne). Jak mi padnie Radiówka to z czasową cyrkulacją wody też sobie poradzę bez problemów.
Tak więc zachęcam do małej modyfikacji CO i będziecie bardziej zadowoleni niż przy aktualnym rozwiązaniu.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Logoterma i sterownik temperatury (dlaczego nie działa?) - przez Noon - 2017-06-19, 16:57



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości