Wygaszamy forum pod tym adresem, ale jest grupa na Facebook:

https://www.facebook.com/groups/osiedle.mieszczanskie.wroclaw

Zapraszam!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Osiedle Mieszczańskie I Logoterma i sterownik temperatury (dlaczego nie działa?)
#12
(2017-06-21, 22:43)Patryk napisał(a): Nie ingerowałbym zawczasu w instalacje skoro rozmowy o wymianie na nowe sterowniki (i serwis gwarancyjny) są na dość zaawansowanym etapie.
Ja nie miałem żadnych problemów z regulacją różnych temperatur w pomieszczeniach przy użyciu obecnego Meibesa.

No właśnie jeśli prawdą jest to co napisał ostatnio Pumaz w informacji do członków wspólnoty, to negocjacje są aktualnie martwe bo oferta nie została ruszona przez zarząd.

Mieszkanie masz jedno czy dwustronne ? Ja mam północ-południe i wyregulowanie temperatur na głowicach tradycyjnych to koszmar bo ledwo zaświeci zimą od południa słońce to centralny sterownik od razu wyłącza ogrzewanie i w sypialniach od północy mam lód na ścianach , zwłaszcza w sypialni gdzie mam podwójne okna do podłogi. Jak wyniosę sterownik do sypialni to przez to, że głowice maja reakcje kilkunastominutowe, w pokoju dziennym jest sauna. 

Tak więc to co aktualnie mam (głowice programowalne) naprawdę poprawia mi komfort mieszkania zimą i za radiem jak siądzie to płakał nie będę.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Logoterma i sterownik temperatury (dlaczego nie działa?) - przez Noon - 2017-06-22, 13:48



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości