Wygaszamy forum pod tym adresem, ale jest grupa na Facebook:

https://www.facebook.com/groups/osiedle.mieszczanskie.wroclaw

Zapraszam!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Osiedle Mieszczańskie I Logoterma i sterownik temperatury (dlaczego nie działa?)
#14
No tak, koszt jakiś trzeba ponieść ale w moim przypadku to 3x70 zł bo w kuchni zlikwidowałem całkowicie grzejnik bo mam podłogówkę , łazienka też podłogówka więc tam w zasadzie grzejnik jest "włączany" gdy chcę coś wysuszyć.

Co do konfliktu zarząd-pumaz to na pewno pumaz nie chce stracić klienta stąd ta ulotka. Nie biorę tego na gorąco, przeczytałem, pomyślałem i przemawia za mną to fałszerstwo które chyba jednak miało miejsce ponieważ członek zarządu jest tam wymieniony personalnie więc dowody pumaz pewnie ma. Martwi mnie jednak to, że na tym konflikcie możemy stracić wszyscy bo nie jestem przekonany o tym, że zarząd w 100% działa na naszą korzyść. Chciał bym aby zarząd oficjalnie odniósł się do tych oskarżeń, najlepiej na dodatkowym zebraniu bo jest to dla mnie poważna sprawa choć nie wiem czy do rozwiązania na drodze dialogu bo pewnie na ewentualnym zebraniu, o ile do niego dojdzie, znowu będzie przerzucanie się między zarządem, a pumazem różnymi oskarżeniami i nic z tego konstruktywnego nie wyniknie.
Ok, za bardzo odbiegłem od tematu wątku więc już więcej o konflikcie nie będę tu pisał :-)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Logoterma i sterownik temperatury (dlaczego nie działa?) - przez Noon - 2017-06-22, 23:44



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości