Wygaszamy forum pod tym adresem, ale jest grupa na Facebook:

https://www.facebook.com/groups/osiedle.mieszczanskie.wroclaw

Zapraszam!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Osiedle Mieszczańskie I Logoterma i sterownik temperatury (dlaczego nie działa?)
#10
(2017-06-20, 14:02)Patryk napisał(a): Owszem termostaty programowalne to bardzo praktyczne rozwiązanie. Ale skoro mamy regulatory radiowe (które były wliczone w cenę mieszkania) to nie widzę powodu dlaczego by ich nie używać zgodnie z przeznaczeniem??

Tak jak napisałem wyżej , dla własnej wygody. Sterowanie centralne jest bardzo kulawe ale jeśli komuś wystarcza to ok i ma zdecydowanie prawo walczyć o to aby było sprawne. Ja tylko podsunąłem pomysł lokatorom który maja już dosyć walki z tym rozwiązaniem :-) .

Jeszcze jedna sprawa, w węzełkach jest instalacja 3 przewodowa wyprowadzona z mieszkania bo kiedyś sterowanie miało być przewodowe a nie radiowe. U mnie kończyła się w pokoju dziennym koło włącznika światła i po zmianie sterowania , została zamurowana przez dewelopera. Podejrzewam że we wszystkich lokalach rozwiązanie było podobne więc jak ktoś chce i jest zmęczony walką z radiówką to może przywrócić pierwotne założenie sterowania przewodowego. Węzły i tak są już po gwarancji.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Logoterma i sterownik temperatury (dlaczego nie działa?) - przez Noon - 2017-06-21, 22:27



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości