Wygaszamy forum pod tym adresem, ale jest grupa na Facebook:

https://www.facebook.com/groups/osiedle.mieszczanskie.wroclaw

Zapraszam!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Osiedle Mieszczańskie I Pierdzące auto z warsztatów przy Prudnickiej
#18
(2019-01-23, 13:35)hazus napisał(a): Serio? Dzwoniłam i pisałam wiele razy, nie zdarzyło mi się jeszcze żeby nie odebrała albo olala temat. Proponuję w takim razie pójść w godzinach dyżuru, ja byłam i też zgłaszałam problem parkujacych na podjeździe. Jeden Pan wziął sprawy w swoje ręce i zagrodzil stojąca ciężarówkę (i przy okazji cały wyjazd z garażu) na podjeździe.. Ale problem ciągle jest. Ostatnio w nocy ktoś sobie zaparkowal i cała noc stało auto na wjeździe do garażu a drugie obok między wjazdem a wejściem. Trzeba konkretnie docisnac temat, na jednym z osiedli ochrona jest jakoś dogadania ze SM i jak ktoś staje ie jak powinien to straż przyjeżdża i wystawia upomnienie lub mandat. Fajnie byłoby u nas załatwić temat podobnie

No niestety serio... ale w końcu udało mi się dodzwonić w tym tygodniu - sprawa ma być nieco "popchnięta" w czwartek (czyli w sumie jutro) w straży miejskiej, która z tego co się dowiedziałem jest również przekonana do tego zakazu.
Podejrzewam, że kierowcy autobusów, którzy dojeżdżają tędy do zajezdni również to zgłaszali.
Również jestem za tym, żeby ochrona reagowała od razu na takie parkowanie.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Pierdzące auto z warsztatów przy Prudnickiej - przez bithoven - 2019-01-24, 00:31



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości