Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Osiedle Mieszczańskie I Nowa firma administrująca
#1
Taką wiadomość dostałem: Informujemy, że od dnia 01 kwietnia 2020 r. administrowanie Państwa nieruchomością pełnić będzie firma City Nest Zarządzanie Nieruchomościami. W razie pytań lub jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt bezpośrednio z: administrator nieruchomości, Agnieszką Romanowską pod numerem telefonu: 505 077 778 lub mailowo na adres: aromanowska@citynest.pl. W sprawach bieżących prosimy o kontakt od 8:00 do 18:00 w dni powszednie, w sprawach awaryjnych całodobowo, siedem dni w tygodniu. Adres korespondencyjny: City Nest Zarządzanie Nieruchomościami ul. Turniejowa 22/11, 53-014 Wrocław.
Odpowiedz
#2
Czy ktoś z Państwa został wcześniej poinformowany o zmianie Administratora? Co było powodem nagłej zmiany dotychczasowego Administratora?
Odpowiedz
#3
Panie, to prima aprilis na stówę. Smile

Update: Jednak nie - otrzymałem maila z Integrum, że nie są już administratorem od 1 kwietnia.

Jak to się stało? Jaki powód? Czy ktokolwiek coś wie?! Kto to zmienia i dlaczego nie informują ludzi o tym? To chyba nie jest problem, żeby zebrać adresy mailowa właścicieli mieszkań?
Odpowiedz
#4
Kontaktowałem się z nowym administratorem mailowo i telefonicznie, celem uzyskania dostępu do ich platformy informacyjnej dla mieszkańców, ale do końca maja czekają na wszystkie dokumenty od wcześniejszego administratora, i dopiero wtedy mam otrzymać login i instrukcje do logowania.

Szczególnie mnie interesowało czy zmienił się numer rachunku bankowego do opłat czynszowych, gdyż przelew wykonany na stary rachunek wykonany w marcu, został mi zwrócony -co ciekawe-z konta Atalu.

Napisałem tez na kontakt do ich księgowości ale puki co bez odpowiedzi, co z tym numerem rachunku.

Dajcie znać czy ktoś miał podobną sytuację.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości