Wygaszamy forum pod tym adresem, ale jest grupa na Facebook:

https://www.facebook.com/groups/osiedle.mieszczanskie.wroclaw

Zapraszam!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Osiedle Mieszczańskie I Nowa firma administrująca
#1
Taką wiadomość dostałem: Informujemy, że od dnia 01 kwietnia 2020 r. administrowanie Państwa nieruchomością pełnić będzie firma City Nest Zarządzanie Nieruchomościami. W razie pytań lub jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt bezpośrednio z: administrator nieruchomości, Agnieszką Romanowską pod numerem telefonu: 505 077 778 lub mailowo na adres: aromanowska@citynest.pl. W sprawach bieżących prosimy o kontakt od 8:00 do 18:00 w dni powszednie, w sprawach awaryjnych całodobowo, siedem dni w tygodniu. Adres korespondencyjny: City Nest Zarządzanie Nieruchomościami ul. Turniejowa 22/11, 53-014 Wrocław.
Odpowiedz
#2
Czy ktoś z Państwa został wcześniej poinformowany o zmianie Administratora? Co było powodem nagłej zmiany dotychczasowego Administratora?
Odpowiedz
#3
Panie, to prima aprilis na stówę. Smile

Update: Jednak nie - otrzymałem maila z Integrum, że nie są już administratorem od 1 kwietnia.

Jak to się stało? Jaki powód? Czy ktokolwiek coś wie?! Kto to zmienia i dlaczego nie informują ludzi o tym? To chyba nie jest problem, żeby zebrać adresy mailowa właścicieli mieszkań?
Odpowiedz
#4
Kontaktowałem się z nowym administratorem mailowo i telefonicznie, celem uzyskania dostępu do ich platformy informacyjnej dla mieszkańców, ale do końca maja czekają na wszystkie dokumenty od wcześniejszego administratora, i dopiero wtedy mam otrzymać login i instrukcje do logowania.

Szczególnie mnie interesowało czy zmienił się numer rachunku bankowego do opłat czynszowych, gdyż przelew wykonany na stary rachunek wykonany w marcu, został mi zwrócony -co ciekawe-z konta Atalu.

Napisałem tez na kontakt do ich księgowości ale puki co bez odpowiedzi, co z tym numerem rachunku.

Dajcie znać czy ktoś miał podobną sytuację.
Odpowiedz
#5
Otrzymałem w tym tygodniu na maila informacje od Admina CITYNEST stronę o logowowania się https://panelmieszkanca.pl/ .
Znalazłem tam numer rachunku bankowego, i przyznam ze po krótkim "śledztwie" doszedłem do wniosku ,że pomyłka z numerem konta to moja wina SmileNależy używać numeru , które posiadamy jeszcze z czasów Pumazu.

Nie zmienia to faktu , że obecne naliczenia, które są przedstawione na stronie panalmieszkanca.pl, są sporo niższe niż u poprzedniego administratora (poprzednio 458pln- teraz 227 pln)-64 mkw mieszkanie.

Dajcie znać jeśli otrzymaliście już swoje dostępny i kwoty opłat , które proponuje nowy Administrator tez u was są mniejsze. To nie jest tak , że nie pasuje mi płacenie mniej za czynsz jednak podejrzane jest to skąd znajdą się pieniądze na opłaty za resztę usług, które wykalkulowało Community, oraz czy ta różnica potem nie odbije się w rozliczeniu od nowego dużą niedopłatą.
Odpowiedz
#6
Lepiej późno niż wcale.
Hej nie zaglądałem tu kilkanaście tygodni i widzę że ktoś oprócz mnie zauważył zmiany w stawkach/rozliczeniach.
Tak zmiany są i wynikają ze złej interpretacji przez Integrum komórek przylegających do garaży. Oczywiście stawki są zawsze zgodne z ostatnio uchwalonymi, czyli z tymi z 2019 roku.
Polecam telefon do nowego administratora - na razie jest nadzieja, odbierają i rozumieją o czym się mówi.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości