Wygaszamy forum pod tym adresem, ale jest grupa na Facebook:

https://www.facebook.com/groups/osiedle.mieszczanskie.wroclaw

Zapraszam!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Osiedle Mieszczańskie I Remonty mieszkań
#1
Szanowni Państwo,
chciałem się zorientować w jakich godzinach remontuje się mieszkanie biorąc pod uwagę urządzenie hałaśliwe, czyli wiertarkę udarową? W klatce przy Prudnickiej 2 (najprawdopodobniej) zabawa zaczyna się od 7.20.
Chciałbym ewentualnie pomóc sąsiadowi i już od 5 rano zacząć zabawę, żeby pozwolić mu mieć w dupie jeszcze większą ilość mieszkańców - z chęcią wezmę swoją wiertarkę, aby móc walczyć na kilka frontów! Zapraszam również innych na front robót!

Z poważaniem,
wkurwiony i niewyspany sąsiad.
Odpowiedz
#2
Na pewno nie fajna sytuacja, ale pomyśl sobie jaka jest szansa że sąsiad to przeczyta? Nie lepiej podejść raz i zwrócić uwagę? Zamiast wylewać tutaj żale (jak połowa postów na forum), można to rozwiązać po ludzku. Sam miałem sytuacje gdzie niesłusznie ktoś na mnie nasyłał ochronę. Ja natomiast jeśli ktoś mi przeszkadza w egzystencji to idę i mówię jak się mają sprawy. Dotychczas działa.
Odpowiedz
#3
(2019-02-07, 15:08)snapshot napisał(a): Na pewno nie fajna sytuacja, ale pomyśl sobie jaka jest szansa że sąsiad to przeczyta? Nie lepiej podejść raz i zwrócić uwagę? Zamiast wylewać tutaj żale (jak połowa postów na forum), można to rozwiązać po ludzku. Sam miałem sytuacje gdzie niesłusznie ktoś na mnie nasyłał ochronę. Ja natomiast jeśli ktoś mi przeszkadza w egzystencji to idę i mówię jak się mają sprawy. Dotychczas działa.

Myślałem nad tym ze 20 minut w łóżku, bo tyle brakowało mi do budzika... żeby wstać, ubrać się i odnaleźć mieszkanie. ale człowiek ma zawsze nadzieję, że jednak po tych 10 otworach się to skończy. Później już mnie to mało interesowało, bo i tak człowiek musi się w końcu ewakuować.
Może i przeczytał, bo dzisiaj odpalił się z godzinę później.
Jednakże pytanie wciąż aktualne - czy remont może się zaczynać już od 6 (tak jak to zwyczajowo jest w Polsce z ciszą nocną od 22-6) czy wspólnota ma swój regulamin w tej sprawie?
Odpowiedz
#4
Wydaje mi się że regulamin pokrywa się z ustaloną ciszą nocną, tj 22-6.
Kiedyś gdzieś wisiały te regulaminy. Może w ochronie jest kopia?
Odpowiedz
#5
Chyba w regulaminie było, że do 19:00 ale nie wiem od której, i chyba bez niedziel... ale kto to czyta i kto respektuje Wink

Żale na forum zawsze pomagają!
Zarząd nic nie robi tylko przeszkadza!11jeden
Odpowiedz
#6
Regulamin regulaminem, ale zdrowy rozsądek... Ja bym wcześniej niż o 8 udarem nie jechał komuś nad uchem
Odpowiedz
#7
Dobry, ja ze sprawą do mieszkańców klatki Prudnicka 4, którzy raczą remontem sąsiadów od kilku miesięcy: ile jeszcze? Doceniam brak robót w weekend, ale od kilku miesięcy ustrojona kartonowo winda oraz hałas w tygodniu już lekko działają mi na nerwy.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości