Forum Osiedle Mieszczańskie
[Osiedle Mieszczańskie I] Hałasy i nocne imprezy - Wersja do druku

+- Forum Osiedle Mieszczańskie (https://om.wroclaw.pl)
+-- Dział: Osiedle Mieszczańskie (https://om.wroclaw.pl/forum-osiedle-mieszczanskie.html)
+--- Dział: Sprawy osiedlowe (https://om.wroclaw.pl/forum-sprawy-osiedlowe.html)
+--- Wątek: [Osiedle Mieszczańskie I] Hałasy i nocne imprezy (/watek-osiedle-mieszczanskie-i-halasy-i-nocne-imprezy.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Hałasy i nocne imprezy - isto - 2013-02-28

Cześć wszystkim,

Ja tak zapytam tylko pro forma... Browaru, a raczej zespołów tam grających nie obowiązują żadne reguły dotyczące zachowania ciszy nocnej?


RE: Hałasy i nocne imprezy - The_Cat - 2013-02-28

W lecie bardzo dobrze było słychać "Męskie granie" - na balkonie jak na koncercie :-P


RE: Hałasy i nocne imprezy - isto - 2013-02-28

Tak, to jeden z niewątpliwych plusów, ale jak ktoś od 20 do 24 w środku tygodnia łupie w kółko ten sam numer to można oszaleć.


RE: Hałasy i nocne imprezy - milanez - 2013-03-15

Dochodzi godzina 23 a do moich uszu dochodzi dzwięk wiertarki. Czy naprawdę tak trudno przestrzegać regulaminu i zwykłej ludzkiej empatii?


RE: Hałasy i nocne imprezy - rachwal - 2013-03-16

To u nas w okolicach parteru, chyba atalowcy się bawią, już miałem się przejść ale znów wyjdę na przewrażliwionego.


RE: Hałasy i nocne imprezy - isto - 2013-03-16

A od naszej strony napier*** hałas z browaru. Chyba wolałabym wiertarkę.


RE: Hałasy i nocne imprezy - igaiga - 2013-03-16

Bardzo proszę o kontakt osoby, którym przeszkadzają coraz częstsze imprezy na Prudnickiej 8/23. Wiem, że oprócz mnie też ktoś interweniuje, dobrze jeśli uda nam się działać razem. Dziś kolejna impreza (poprzednia była tydzień temu), o 1.30 się ostatecznie uciszyło, o 0.30 interweniowaliśmy u ochroniarza (ten nowy ochroniarz to już zresztą osobna historia). Obawiam się,że może się u nas powtórzyć historia z H70 czy P6a i za jakiś czas trudno będzie poradzić sobie z nimi. Dogadać się nie da (na początku próbowaliśmy to zrobić, o ludzka naiwności!). Szczytem było dla mnie zachowanie właściciela/wynajmującego mieszkania pewnej soboty, gdy wrócił do domu o 3.30, przy wejściu dzwonił do mnie domofonem (w rodzinie mam bardzo chorą osobę, w każde chwili może się z nią stać coś złego i taki dzwonek w środku nocy to dla mnie koszmar), po wejściu do domu od razu włączył głośną muzykę, a na interwencję ochroniarza ("Sąsiedzi proszą o ściszenie muzyki") stwierdził, że sąsiadów ma w doopie. Jeżeli więc nie odpowiada Państwu bycie w d... tego pana proszę o wspólne działanie.


RE: Hałasy i nocne imprezy - lacanel - 2013-03-24

Piętro niżej również dość intensywnie daję się odczuć, skutki co weekendowych "zabaw" lokatorów spod 23-ki. Do tej pory, nie wzywano ochroniarza, licząc na uspokojenie się irytujących odgłosów. Niestety powtarza się to co tydzień. Więc jeśli nie skutkuje interwencja ochroniarza, trzeba posunąć się dalej.


RE: Hałasy i nocne imprezy - Osjo - 2013-03-25

Muszą być określone zasady zachowania spokoju, w cywilizowanym świecie jest to niedopuszczalne, żeby kilku studentów czy mieszkańców zatruwało życie całym rodzinom, uważam ze musimy coś z tym zrobić, nie jesteśmy Albanią, może dobrego prawnika zaprosić -znawcę tematu.
Ustalmy zasady postępowania z takimi...


RE: Hałasy i nocne imprezy - igaiga - 2013-03-25

W ostatni piątek przekroczyli wszelkie granice. Uważam, że koniec z nasyłaniem ochrony. Musimy dalej działać. Zgłosiliśmy oficjalne pismo do administracji ze szczegółowym wykazem dat imprez w tym roku (było ich 7!!!) popartych wypisem z dziennika ochrony. Dzwoniliśmy też na policję po dalsze instrukcje (powiedziano nam, żeby od razu wzywać patrol, nawet jak nie otworzą to policja w takim wypadku otrzymuje nazwisko właściciela od administratora i kieruje wniosek o ukaranie mandatem do sądu). Lacanel, jeśli możesz zrób to samo, tzn. napisz do p. Orawczak pismo opisujące to, co tam się dzieje. W załączeniu przesyłam tym, którzy jeszcze nie widzieli co zrobiono w trakcie piątkowej nocy ze zdjęciem zaginionej kobiety z ogłoszenia umieszczonego w windzie. Jakim bydlakiem trzeba być, żeby znaleźć sobie taką zabawę!!!


RE: Hałasy i nocne imprezy - dawids - 2013-03-25

no tak.. Głupich nie sieją... a debile się rodzą...
A jak rodzice wychowali tak społeczeństwo płaci.


RE: Hałasy i nocne imprezy - wima - 2013-03-26

To jest najlepsza rada. Ja uparcie pisałam do p. Orawczak i dzwoniłam na policję omijając całkowici ochronę (powiadamianie ich to moim zdaniem strata czasu) i w dwóch przypadkach po jakiś czasie poskutkowało tylko, że teraz wprowadzili się nowi i znów zaczynam walkę, czasem już sił brakuje a coraz głupsi studenci się wprowadzają


RE: Hałasy i nocne imprezy - agaslod - 2013-04-05

Trochę z innej beczki - a mianowicie o browar mi chodzi..... Rodzice wybrali sobie mieszkanie wychodzące właśnie na Browar (na om2) i może ktoś coś wie na temat hałasów dochodzących z tamtej strony. Według mnie tam bardzo rzadko coś się dzieje i raczej "śmierdzi trupem" ale może się mylę. Często są tam imprezy i koncerty?


RE: Hałasy i nocne imprezy - rachwal - 2013-04-05

(2013-04-05, 11:12)agaslod napisał(a): Trochę z innej beczki - a mianowicie o browar mi chodzi.....

http://om.wroclaw.pl/watek-osiedle-mieszczanskie-ii-halas-z-browaru-mieszczanskiego.html


RE: Hałasy i nocne imprezy - rachwal - 2013-04-09

Ktoś może zlokalizował tego grajka co regularnie katuje basem "w górnych partiach" w okolicach H70, H72, H74? Wczoraj mu się znudziło przed 24tą, dziś słyszę, że powtórka z rozrywki. Piszcie na priv jak znacie adres.


RE: Hałasy i nocne imprezy - isto - 2013-04-09

może po prostu browar słyszycie?


RE: Hałasy i nocne imprezy - aniulekk - 2013-04-09

To nie browar, też słyszę od kilku dni głośną muzykę i pokrzykiwanie..


RE: Hałasy i nocne imprezy - rachwal - 2013-04-09

Krzyków nie ma, ale basy dają, raczej jakiś meloman z bumboksem bo regularnie to samo daje... ktokolwiek zna niech pisze.


RE: Hałasy i nocne imprezy - wima - 2013-04-10

Na Prudnickiej 6a/8 - czyli koło H70 spisano ostatnio 15 osób za imprezowanie, może to oni?


RE: Hałasy i nocne imprezy - rachwal - 2013-04-10

Nie (chyba), to jest "stary hałas", od bardzo dawna to słychać z różną intensywnością ale zawsze wieczorami... takie głuche dudnienie basów, jak siedzisz w spokoju to można się nieźle wkręcić. Kiedyś namierzę źródło Smile