Forum Osiedle Mieszczańskie
[Osiedle Mieszczańskie I] Hałasy i nocne imprezy - Wersja do druku

+- Forum Osiedle Mieszczańskie (https://om.wroclaw.pl)
+-- Dział: Osiedle Mieszczańskie (https://om.wroclaw.pl/forum-osiedle-mieszczanskie.html)
+--- Dział: Sprawy osiedlowe (https://om.wroclaw.pl/forum-sprawy-osiedlowe.html)
+--- Wątek: [Osiedle Mieszczańskie I] Hałasy i nocne imprezy (/watek-osiedle-mieszczanskie-i-halasy-i-nocne-imprezy.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Hałasy i nocne imprezy - wima - 2013-04-23

Kolejni beznadziejni studenci. Hubska 70/2 tragedia, muzyka, krzyki i piski. Policja była już 2 razy i chyba czas na trzeci jeśli się nie uspokoją....


RE: Hałasy i nocne imprezy - Osjo - 2013-04-25

Po prostu brak mi słów na sąsiada 4/19 czy ktoś także odczuwa dyskomfort w swoim mieszkaniu przez tego człowieka?


RE: Hałasy i nocne imprezy - agaslod - 2013-04-25

ja.... ale chyba obstawiam piętro drugie a nie ostatnie.... Muzyka dudni praktycznie stale - przestrzega ciszy nocnej Smile -od 22-iej do `24-ej......


RE: Hałasy i nocne imprezy - wima - 2013-04-25

Ja nie wytrzymałam i na studenciaków wezwałam policję o 20 ostatnio, przyjechali i uciszyli a mi powiedzieli żeby dzownić bez względu na porę, to, że nie ma 22 nie znaczy, że można się tłuc innym, ludzie po pracy chcą odpocząć a to się nazywa zakłócanie spokoju- i tak mówiła mi policja już z resztą nie raz.


RE: Hałasy i nocne imprezy - isto - 2013-04-25

o, nie wiedziałam, że można dzwonić poza ciszą nocną - przydatna informacja Smile


RE: Hałasy i nocne imprezy - Osjo - 2013-04-26

ja jestem pewna ,tupanie skakanie wrzaski w nocy tylko tam....


RE: Hałasy i nocne imprezy - agaslod - 2013-04-26

to łączę się w bólu... u mnie właśnie zmienił się rytm z łup-łup - łup-łup-łup - łup-łup-łup na bardziej monotonne łup-łup-łup-łup.....


RE: Hałasy i nocne imprezy - marysia331 - 2013-05-15

a co powiecie o klatce K6 5 piętro ? blok A Etap pierwszy. Jak tam jest z ciszą i hałasami? Zastanawiam się nad kupnem mieszkania.
Z góry dzięki za odpowiedzi Smile


RE: Hałasy i nocne imprezy - Glueckspilz - 2013-05-15

Mieszkam w K6, jeśli chodzi o lokatorów, to w naszej klatce nie dostrzegłam hałaśliwych jednostek.
Drugą kwestią jest to czy w ogóle myślisz o mieszkaniu, którego okna wychodzą na wewnętrzną część osiedla. Jeśli chodzi o hałasy z ul. Hubskiej, to z czasem przestaje się je słyszeć, natomiast wewnętrzna część osiedla, cóż przy większym "święcie" w budynku B coś tam słychać, ale nie zatruwa to życiaSmile


RE: Hałasy i nocne imprezy - joni - 2013-05-16

(2013-04-25, 17:17)isto napisał(a): o, nie wiedziałam, że można dzwonić poza ciszą nocną - przydatna informacja Smile

wszystko jest w regulaminie osiedla.
odnośnie zakłócania spokoju: §4 pkt3


RE: Hałasy i nocne imprezy - wima - 2013-05-16

Regulamin trzeba najpierw przeczytać- niestety ludzie tego nie robią, Ostatnio musiałam zwrócić uwagę sąsiadom by nie robili grilla na tarasie bo mi cały dym do domu leci poza tym to jest w regulaminie- Zdziwili się jakby nigdy o tym regulaminie nie słyszeli.


RE: Hałasy i nocne imprezy - isto - 2013-05-16

No właśnie, ja też nie słyszałam, bo jedynie wynajmuję. Gdzie można znaleźć ten regulamin?


RE: Hałasy i nocne imprezy - alealk - 2013-05-16

W wejściu, na tablicy powinien wisieć.


RE: Hałasy i nocne imprezy - Chilon - 2013-05-17

Tylko @isto wynajmuje chyba na OM II, tam tego nie uświadczysz.


RE: Hałasy i nocne imprezy - wima - 2013-05-17

Można napisać do p. Orawczak, prześle regulamin na maila.


RE: Hałasy i nocne imprezy - rachwal - 2013-05-17

No nie wiem, gdyby tak było już dawno wisiałby na forum w postaci PDF'a...


RE: Hałasy i nocne imprezy - Osjo - 2013-05-22

witam, cieszę się że Policja tak reaguje, mam tez trudnego sąsiada ale nie próbowałam jeszcze na Policje dzwońc, ciagle sobie to obiecuję, gdyby Pani mogła mi podaćc na jaki nr sie dzwoni byłabym wdzięczna.
pozdrawiam


RE: Hałasy i nocne imprezy - rachwal - 2013-05-22

997


RE: Hałasy i nocne imprezy - wima - 2013-05-22

Dokładnie- 997 potem się podaje dane i dyspozytor wysyła patrol- czasem są w 30 minut czasem po 5 godzinach. Czasem wejdą i spiszą zgłaszającego czasem nie ale reagują zawsze nawet jak sąsid już muzykę wyłączy i tak dostaje mandacik albo pozew.


RE: Hałasy i nocne imprezy - Chilon - 2013-05-22

Na łatwe mandaciki zawsze są łakomi Wink