Forum Osiedle Mieszczańskie
[Osiedle Mieszczańskie I] Hałasy i nocne imprezy - Wersja do druku

+- Forum Osiedle Mieszczańskie (https://om.wroclaw.pl)
+-- Dział: Osiedle Mieszczańskie (https://om.wroclaw.pl/forum-osiedle-mieszczanskie.html)
+--- Dział: Sprawy osiedlowe (https://om.wroclaw.pl/forum-sprawy-osiedlowe.html)
+--- Wątek: [Osiedle Mieszczańskie I] Hałasy i nocne imprezy (/watek-osiedle-mieszczanskie-i-halasy-i-nocne-imprezy.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Hałasy i nocne imprezy - bithoven - 2012-08-11

(2012-08-10, 23:26)joni napisał(a): Ponowny telefon do pani ochroniarz i poinformowanie jej żeby zainterweniowała skutkowało odpowiedzią (UWAGA!): "ja nic nie słyszę..".
No tutaj się rozbawiłem do łez Smile A były przy tym trzaski i stukoty generowane uderzeniem słuchawki w stół? Może ze względu na wiek nie słyszą? Przecież jakakolwiek interwencja w lokalu naraziła by naszych ochroniarzy na przedwczesne zejście - chociaż wtedy na pewno impreza by ucichła.



RE: Hałasy i nocne imprezy - Lukaszasw27 - 2012-08-11

Ktoś tu pisał, że ochrona ma nas w dupie, zaraz 1/4czynszu będzie szła na tych darmozjadów a oni takie akcje odwalają ładnie sobie pozwalamy... Mam nadzieję, że ta osoba którą ta pani tak potraktowała zadzwoni chociaż do pumazu. Widocznie my jesteśmy dla nich, a miało być odwrotnie.


RE: Hałasy i nocne imprezy - elpajaco - 2012-08-11

Że ochrona to jakaś farsa to już dawno wiadomo ..odwalają tylko swoją robotę ..nikt od nich nie wymaga aby się szarpali oni są po to, aby w razie problemów zadzwonić po ekipę interwencyjna i niech taki delikwent za nią płaci ! jak nie pomaga interwencja/upomnienie ochrony ..albo policja ..weszli nam na głowę "nie trzaskać" ..bo śpię Wink


RE: Hałasy i nocne imprezy - dawids - 2012-08-13

a właśnie... Ten paskudny napis "nie trzaskać" został powieszony po uzgodnieniu z zarządem..? przecież już ten poprzedni wygląda tragicznie a co dopiero ten... Już sama bramka wygląda jak zdjęta z jakiegoś kojca ze schroniska dla psów. Osiedle kurka w centrum 1000 letniego miasta...Ciekawe kto na ten nowy napis pozwolił, bo jeśli nikt to chętnie go osobiście zdejmę.



RE: Hałasy i nocne imprezy - Halcyforn - 2012-08-13

Nie wiem kto go przywiesił, jakimś estetą nie jestem, więc szczególnie mi nie przeszkadza. Odebrałem to w ten sposób, że pewnie ktoś rozpierdzielił bramkę i żeby ludzie uważali, to pojawił się napis.

A co do imprez nocnych/uciążliwego hałasowania w dzień - trzeba szybko tresować małpki, jedno ostrzeżenie, a jak ktoś nie kuma, to zapłaci jeden czy drugi mandacik, to się nauczy (oczywiście równolegle z info do administracji).


RE: Hałasy i nocne imprezy - atomek - 2012-08-13

(2012-08-13, 14:36)dawids napisał(a): a właśnie... Ten paskudny napis "nie trzaskać" został powieszony po uzgodnieniu z zarządem..? [...]

NIE

(2012-08-13, 14:36)dawids napisał(a): [...] bo jeśli nikt to chętnie go osobiście zdejmę.

proszę bardzo Smile


RE: Hałasy i nocne imprezy - joni - 2012-08-15


hehehe Smile trzaskanie im przeszkadza, ale jak ktoś siedzi na ławce (3 metry od budki strażniczej) i drze mordę o 24 to nie słychać. geriatria.. zamykanie bramki im przeszkadza w rozwiązywaniu krzyżówek Smile


RE: Hałasy i nocne imprezy - Chilon - 2012-08-15

Zawodowa ochrona ze zszarganymi nerwami ... ale niestety taki to kraj gdzie portier ma co najwyżej predyspozycje do noszenia kamizelki z napisem "ochrona". Smutne to, ale jak im tak bardzo przeszkadza to mogą sfinansować spowalniacze do furtek i jakieś odbijaki ;>


RE: Hałasy i nocne imprezy - joni - 2012-08-31

(2012-08-15, 22:19)Chilon napisał(a): Zawodowa ochrona ze zszarganymi nerwami ... ale niestety taki to kraj gdzie portier ma co najwyżej predyspozycje do noszenia kamizelki z napisem "ochrona". Smutne to, ale jak im tak bardzo przeszkadza to mogą sfinansować spowalniacze do furtek i jakieś odbijaki ;>

była nasza Pani PUMAZ Confused niestety nic nie zrobiła z paskudnym napisem, jedyne co to kazała dosadzić bratki w doniczkach przy ochronie..
co do firmy ochroniarskiej, to czy możemy wymagać aby nie zatrudniali geriatrii?

http://www.joemonster.org/filmy/46704/Prawda_o_polskich_ochroniarzach

dziś w nocy jacyś kolesie darli japy, spać się nie dało. otwarte okno to chyba jakiś luksus na tym osiedlu, bo nigdy nie jest cicho.
zaraz po kolesiach panienki sobie zrobiły plotkarskie spotkanie na ławeczce.. pier*** i śmiejąc się na całą twarz...


oczywiście ochrona tego nie słyszała.. w sumie nie dziwota wystarczy aparat słuchowy wyciszyć Dodgy



RE: Hałasy i nocne imprezy - igaiga - 2012-09-02

Nie pozostaje nic innego jak dzwonić z prośbą o interwencję, a gdy nie odbierają domofonu czy komórki osobiście tuptać do ich budki, bo jak powiedział mój "ulubiony" ochroniarz: "jak mi telewizor gra to dzwonka nie słyszę". Oni sami z siebie nie mają potrzeby interweniować, ale my mamy prawo tego się domagać.


RE: Hałasy i nocne imprezy - wima - 2012-10-07

Klatka 70/9 - studenci szaleją od zeszłego roku ale sąsiedzi się chyba za nich wzięli bo przyjechała ochrona Juwentusu a potem policja i jakoś póki co... ucichło, może dostali mandacik a może pozew sądowy?? Warto chyba reagować wspólnie.


RE: Hałasy i nocne imprezy - rachwal - 2012-10-09

Z Browaru tak dudni?


RE: Hałasy i nocne imprezy - wima - 2012-10-11

mi dudni właśnie od dziewiątki


RE: Hałasy i nocne imprezy - atomek - 2012-10-11

(2012-10-11, 07:59)wima napisał(a): mi dudni właśnie od dziewiątki

Może ktoś ma taki budzik?


RE: Hałasy i nocne imprezy - wima - 2012-10-11

na dziwne pory go ustawia...


RE: Hałasy i nocne imprezy - rachwal - 2012-10-12

Ciekawy masz budzik atomek...


RE: Hałasy i nocne imprezy - atomek - 2012-10-12

(2012-10-12, 09:29)rachwal napisał(a): Ciekawy masz budzik atomek...

Mnie budzi król Julian ;>


RE: Hałasy i nocne imprezy - aniulekk - 2012-10-12

Ktoś w H68 kolejny dzień testuje sprzęt czy znów impreza?


RE: Hałasy i nocne imprezy - igaiga - 2012-11-25

Wrrr! Ja wiem że w weekend był pierwszy rzut imprez andrzejkowych i ok, dało się wytrzymać, ale co za ..... w P8 daje tak po basach? Ludzie, błagam, czas zakończyć weekend.


RE: Hałasy i nocne imprezy - Chilon - 2012-11-26

Na OM II mamy też didżeja z Koziej Wólki. Chyba sprawdza tolerancję sąsiedzką. Jak na chwilę obecną sam siebie zadziwiam, ale już niedługo chyba zaproszę do niego pobliski patrol policji.