Forum Osiedle Mieszczańskie
[Osiedle Mieszczańskie I] Hałasy i nocne imprezy - Wersja do druku

+- Forum Osiedle Mieszczańskie (https://om.wroclaw.pl)
+-- Dział: Osiedle Mieszczańskie (https://om.wroclaw.pl/forum-osiedle-mieszczanskie.html)
+--- Dział: Sprawy osiedlowe (https://om.wroclaw.pl/forum-sprawy-osiedlowe.html)
+--- Wątek: [Osiedle Mieszczańskie I] Hałasy i nocne imprezy (/watek-osiedle-mieszczanskie-i-halasy-i-nocne-imprezy.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Hałasy i nocne imprezy - igaiga - 2012-11-26

Wczoraj ok. 22.30 szłam do niego z wizytą, ale ochrona była pierwsza. Widać nie tylko ja mam niską tolerancję na umpa umpa. Dziś przed chwilą znów zaczął Sad Czy naprawdę tak trudno wsadzić na uszy słuchawki i wtedy dać na full?


RE: Hałasy i nocne imprezy - rachwal - 2012-12-16

Ciekawe w jakiej czasoprzestrzeni żyje ten cymbał z wiertarką o 7:50 w niedziele rano... w tygodniu mu się włączyła o 23:30, też nieźle.


RE: Hałasy i nocne imprezy - alealk - 2012-12-16






RE: Hałasy i nocne imprezy - rachwal - 2012-12-16

Nocna sesja z wiertareczką Smile Co za idiota...


RE: Hałasy i nocne imprezy - elpajaco - 2012-12-17

No wczoraj to chyba miał zegarek przestawiony w nd po 7 rano i po 22:30 okur******c [dziś dzień bez przeklinania Smile] jakiś ..już nie mówiąc, że nd, ale w dzień mógł to robić, a nie po nocy


RE: Hałasy i nocne imprezy - joni - 2012-12-28

(2012-10-12, 23:41)aniulekk napisał(a): Ktoś w H68 kolejny dzień testuje sprzęt czy znów impreza?

od jakiegoś czasu na Hubskiej dudni muzyka (szumnie powiedziane muzyka...) jakieś umsa umsa. czy macie info z jakiego to numeru? dudni na całe OM, nie wiem na kogo donieść ochronie i policji, bo ileż można tego słuchać, głowa puchnie. bez względu na porę dnia czy nocy leci ta kupa! pierd**** można dostać.

Ps. swoją drogą czy ten ktoś nie ma sąsiadów, którzy mogliby wezwać ochronę?? głosić do pumaz, lub na policję??


RE: Hałasy i nocne imprezy - agaslod - 2013-01-01

Jezu...mnie się powoli też tolerancja kończy.... Ja rozumiem nawet okazjonalne imprezy, które trwają do rana,ale umpa umpa jakieś 20 godz dziennie i nocnie? Nie wiem gdzie, nie wiem kto.... na Prudnickiej 4 można dostać jobla. Na moim piętrze trzy mieszkania zajęte przez studentów i jest cichutko - więc i tak można a tu ten wielbiciel muzyki, którego nie stać na słuchawki się trafił....


RE: Hałasy i nocne imprezy - igaiga - 2013-01-01

No więc o to chodzi! Nawet najgłośniejszą imprezę raz na długi czas zniosę (pod warunkiem, że na następny dzień nie zaczynam dyżuru o 6.00), ale to dudnienie wkurza mnie na maksa. Teraz też kochany sąsiad grzmoci po basach aż miło. Niby mogę kolejny raz iść i poprosić o sciszenie, ale to jest naprawdę żenujące, czy on k..wa nie wie, że po sylwestrze większość marzy o spokojnym śnie tym bardziej, że jutro punkt 6.00 pobudka!


RE: Hałasy i nocne imprezy - wima - 2013-01-02

Trzeba to zglaszać orawczak i chodzić i ch uiszać- zadne tam ściszenie muzyki tylko wyłączenie i żadne tam proszenie, po prostu kazać. Ja tak robie, jeśli myślimy o tym samym miłośniku basów z klatki H68 to pare dni temu byla u nich policja ale nie otworzyli, na drugi dzien poszłam sama i uswiadomiłam ich ze skoro nie otworzyli to policja moze sama albo na zyczenie sąsiadów zgłosić sprawę do sądu grodzkiego, moze teraz bedzie ciszej. Mnie cierpliwośc opuściła i nie będę już się z hołotą ukłądać. Tylko to nie mogę być ja sama bo to nic nie da, jak zawsze w kupie sila.


RE: Hałasy i nocne imprezy - rachwal - 2013-01-02

A to nasz prezes mieszka w H68 i nic nie słyszy? Uuuuu to może prezes tam tak daje po basach? Tongue


RE: Hałasy i nocne imprezy - atomek - 2013-01-02

(2013-01-02, 10:18)rachwal napisał(a): A to nasz prezes mieszka w H68 i nic nie słyszy? Uuuuu to może prezes tam tak daje po basach? Tongue

Prezes w ogóle jest głuchy i ślepy Tongue


RE: Hałasy i nocne imprezy - aschette - 2013-01-03

też mieszkam w H68. które piętro tak broi? nic nie słyszę.


RE: Hałasy i nocne imprezy - atomek - 2013-01-04

Dzisiaj była impreza na szóstym. Ale koleś był twardszy od Priwieziencewa... on miał dłuta udarowe!!!

BTW. Ładnie nam porysował drzwi na -1 i narobił tamże oraz w windzie burdelu gruzowego. Ave ATAL!


RE: Hałasy i nocne imprezy - elpajaco - 2013-01-07

Sprzątanie jest u nas na wysokim poziomie ogólnie Smile cieszmy się z dobrej współpracy z Panią O. bo możemy mieć gorszą - czyt. może zamiast nic nie reagować i olewać sama nam śmieci dowozić na osiedle Smile


RE: Hałasy i nocne imprezy - alealk - 2013-01-26

Panowie i panie studentki z p2 trzecie piętro, jutro mam egzamin o 7:30, moglibyscie o pół tonu ciszej?!

DziękujęWink


Zaklocanie ciszy nocnej - Studenci - 2013-02-01

Witam szanownych sąsiadów. Rozumiem, że studenci mieszkający na naszym pięknym osiedlu i imprezujący od czasu do czasu mogą w niektórych mniemaniu wydawać się uciążliwymi jednak proszę o odrobinę wyrozumiałości. Własnie przed chwila dostałem telefon od właściciela mieszkania o donosie dotyczącym hałasu, ale do cholery oglądałem tylko film!! Jak jest coś nie tak to proszę zgłaszać to osobiście a nie uciekać się do takich poczynań. Nie mam zamiaru wysłuchiwać krzyczeń od wlaściciela który zna tylko wersje zglaszającego. I może tez szanowni milośnicy ciszy i spokoju zrozumieją że trzeba się wyszaleć i impreza w weekend co miesiąc nie wymaga interwencji służb porządkowych. Wiem z wiarygodnych źrodel ze wielu z was "porządnych obywateli" nie przyjęlo księdza dobrodzieja po kolędzie w odróżnieniu od nas. O czym to świadczy- zostawiam każdemu do przemyślenia. Pozdrawiam w imieniu wszystkich studentow


RE: Zaklocanie ciszy nocnej - kuracjusz - 2013-02-01

O czym świadczy fakt, że wielu mieszkańców nie przyjęło księdza?


RE: Zaklocanie ciszy nocnej - rachwal - 2013-02-01

Ochłodnij student, za dużo agresji.


RE: Hałasy i nocne imprezy - kot - 2013-02-01

Wyszaleć to się można w klubie, domowe imprezy z szaleństwami w wielorodzinnym bloku zawsze będą powodowały interwencje. Pozostawiam to do refleksji....


RE: Hałasy i nocne imprezy - wima - 2013-02-01

Wreszcie konkretna reakcja na hałas!! To jest blok wielorodzinny z ludźmi pracującymi, wcześnie wstającymi i mającymi dzieci. Chcesz szaleć to won do akademika a nie na takie osiedle. Apropo weekenowych imprez CZWARTEK to nie jest weekend niestety, a nawet jeśli to ma być impreza w weekend to ja po ciężkim dniu pracy chcę odpocząć w ciszy i spokoju. Mówisz, że film oglądałeś? Jak głośno do cholery można film oglądać, żeby sąsiadów pchnąć do takich reakcji?!?!?! I nic ci synku do tego że ludzie księdza nie przyjmują, ty tylko się pilnuj być nie hałasował.