Forum Osiedle Mieszczańskie
Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - Wersja do druku

+- Forum Osiedle Mieszczańskie (https://om.wroclaw.pl)
+-- Dział: Osiedle Mieszczańskie (https://om.wroclaw.pl/forum-osiedle-mieszczanskie.html)
+--- Dział: Sprawy osiedlowe (https://om.wroclaw.pl/forum-sprawy-osiedlowe.html)
+--- Wątek: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? (/watek-dlaczego-ludzie-wystawiaja-worki-z-odpadami-na-wspolna-klatke.html)

Strony: 1 2 3


Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - rachwal - 2011-05-11

Zbieram powody.

Moje:
- bo są ograniczeni!
- bo są bezgranicznie leniwi
- bo są narcyzami i nic poza ich własnym nosem ich nie obchodzi

...










RE: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - godfather - 2011-05-11

Sa altruistami - nie chca trzymac smrodow tylko dla siebie i wola sie dzielic nimi z innymi


RE: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - rachwal - 2011-05-11

Weź, dziś rano wychodząc do roboty myślałem, że to jakaś mysz zdechła na klatce, więc idę szukać trupa, patrzę a to tylko jakis debil raczy wszystkich sąsiadów swoimi odpadami, smród pokonał 4 piętra...


RE: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - atomek - 2011-05-11

(2011-05-11, 15:32)rachwal napisał(a): Weź, dziś rano wychodząc do roboty myślałem, że to jakaś mysz zdechła na klatce, więc idę szukać trupa, patrzę a to tylko jakis debil raczy wszystkich sąsiadów swoimi odpadami, smród pokonał 4 piętra...

...no przecież lubisz zdjęcia robić...



RE: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - rachwal - 2011-05-11

Ciekawy temat, sfotografować smród, tego jeszcze nie przerabiałem...


RE: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - godfather - 2011-05-12

Może zacznij podrzucać śmiecie pod drzwi owego sąsiada. Jakby coś to powiesz, że myślałeś, że to punkt zbiorczy, bo tu zawsze worki leżą.


RE: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - urszula183 - 2011-06-05

Skoro ludzie wystawiają śmieci na korytarz, to może niech firma wywożąca śmieci raz przejdzie się po klatkach i wystawi rachunek za ich sprzątnięcie właścicielowi oczywiście wg oczywiście odpowiedniego cennika...


RE: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - rachwal - 2011-11-12

Nie wiem jak nazwać tego sąsiada... mam nadzieje, że to jedynie skleroza. Chyba, że to nowy składzik na odpady?

[tu było super foto]


RE: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - Noon - 2011-11-12

Przykro mi to stwierdzić ale nasz naród w większości składa się z brudasów , śmieciarzy i debili ... łatwo to stwierdzić po ilości syfu na trawnikach i chodnikach. Fakt że służby porządkowe nie ułatwiają nam zadania bo koszy na śmieci jest jak na lekarstwo ale nic nie usprawiedliwia wywalania chusteczek higienicznych, opakowań po chpsach, puszek , butelek itp na glebę. Ci sami co wywalają śmieci według opisu wyżej automatycznie przenoszą to na miejsca w których mieszkają i wystawiają worki za drzwi ... pewnie sprzątaczka je zabierze. Jedną z najbardziej wpieniających mnie "grup społecznych" są palacze samochodowi którzy dbając aby ich dupowóz w środku czasami nie pobrudził się popiołem papierosowym skiepują za okno i wywalają pety na ulicę ... żenada.


RE: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - pstanisz - 2011-11-13

Hehe, ja się przyznam do swoich śmieci, a to że zostały nie wynika z bycia "brudasem, śmieciarzem i debilem" tylko pośpiechem przed wyjazdem na długi weekend. Właśnie wróciłem, zobaczyłem że o czymś zapomniałem i posprzątałem swoje miejsce parkingowe. Więc proszę bardzo o usunięcie zdjęcia z moim numerem parkingowym. Narka!


RE: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - rachwal - 2011-11-13

Tak myślałem, że to skleroza. Usunę niebawem, bo jeszcze ludzie składzik Ci zrobią.


RE: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - pstanisz - 2011-11-14

Dzięki Smile Mogło zostać, tylko numerek zamazać Smile Ja tam na pewno już będę pamiętał, żeby sprawdzić czy nic nie zostało zanim wyjadę autem Big Grin


RE: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - Noon - 2011-11-14

(2011-11-13, 22:39)pstanisz napisał(a): Hehe, ja się przyznam do swoich śmieci, a to że zostały nie wynika z bycia "brudasem, śmieciarzem i debilem"

Tego stwierdzenia akurat nie napisałem w kwestii tej foty tylko w kwestii pozostawiania śmieci na klatkach schodowych czyli głównego wątku, bo akurat też założyłem, jak autor zdjęcia, że to przez zapomnienie/roztargnienie/pośpiech bo kto by sobie zaśmiecał miejsce postojowe Smile




RE: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - rachwal - 2011-11-14

(2011-11-14, 18:03)Noon napisał(a): ...bo kto by sobie zaśmiecał miejsce postojowe Smile

Tak samo, kto by sobie zasmradzał i zaśmiecał przestrzeń przed drzwiami... a jednak ludzie to robią Smile tzn. Sad



RE: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - Noon - 2011-11-14

Pisałem to lekko ironicznie acz bez złośliwości w stronę pstanisz'a Wink


RE: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - elpajaco - 2011-11-14

Brawo dla Pana pstanisz'a za przyznanie się Smile doskonała i godna naśladowania postawa obywatelska Smile


RE: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - Noon - 2011-11-15

Teraz tylko czekać jak wszyscy co zostawiają śmieci na klatkach zaczną się do nich przyznawać Smile i będziemy ich tu chwalić za tą postawę obywatelską :p. Żarty żartami ale tema niestety nie do śmiechu bo zapomnieć zabrać śmieci które postawiłem przy aucie to jedno a z premedytacją wystawiać za drzwi i smrodzić to najzwyczajniejsze chamstwo Sad


RE: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - dettebasu - 2011-11-20

A dziś można zauważyć coś takiego. 2 możliwości albo ktoś zapomniał klucza i nastawiał trochę worków albo ktoś z poza osiedla podrzuca nam śmieci by samemu nie płacić (dużo bardziej prawdopodobne sądząc po ilości)


RE: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - rachwal - 2011-11-20

Nie pamiętam kiedy, ale w piątek lub sobotę było tego 2 razy więcej...


RE: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - spike20 - 2011-11-20

(2011-11-20, 13:47)rachwal napisał(a): Nie pamiętam kiedy, ale w piątek lub sobotę było tego 2 razy więcej...

Czy tam nie ma przypadkiem kamery?? Ochroniarz(przepraszam, nie ochroniarz tylko odźwierny, albo jak kto woli klucznik bramy wjazdowej) mógłby chyba to sprawdzić. Czyż nie??