Forum Osiedle Mieszczańskie
Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - Wersja do druku

+- Forum Osiedle Mieszczańskie (https://om.wroclaw.pl)
+-- Dział: Osiedle Mieszczańskie (https://om.wroclaw.pl/forum-osiedle-mieszczanskie.html)
+--- Dział: Sprawy osiedlowe (https://om.wroclaw.pl/forum-sprawy-osiedlowe.html)
+--- Wątek: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? (/watek-dlaczego-ludzie-wystawiaja-worki-z-odpadami-na-wspolna-klatke.html)

Strony: 1 2 3


RE: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - urszula183 - 2011-11-20

Temat zgłoszony do administratora.



RE: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - Noon - 2011-11-20

(2011-11-20, 13:47)rachwal napisał(a): Nie pamiętam kiedy, ale w piątek lub sobotę było tego 2 razy więcej...

Chyba w piątek wieczorem. Ciekawa sprawa bo dzisiaj rano były dwa wory a potem pojawiły się te mniejsze śmieci. Te mniejsze to stawiam na naszych lokalnych syfiarzy !


RE: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - spike20 - 2011-11-22

[attachment=50]

Śmieci leżące już pięć dni, od czwartku w zeszłym tygodniu. Mimo upomnienia zero reakcji. Sprawę zgłosiłem dzisiaj Pumazowi, bo nie wiem, czy jak nie ma regulaminu osiedla, to można coś z tym zrobić. Jedyne co mi przyszło do głowy, to wyrzucić im to na wycieraczkę... z trudem się powstrzymałem.


RE: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - Noon - 2011-11-25

(2011-11-22, 20:34)spike20 napisał(a): Jedyne co mi przyszło do głowy, to wyrzucić im to na wycieraczkę... z trudem się powstrzymałem.

Podrzuć im zdechłego szczura na wycieraczkę, jak zobaczą że szczury już do nich ciągną to szybko wywalą śmieci Big Grin

A może otworzymy galerię zdjęciową takich przypadków z opisem bramy i wyraźnym zdjęciem nr mieszkania ? Przydała by się jeszcze facjata właściciela to może wstydzić by się zaczęli !!!


RE: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - rachwal - 2011-11-25

Ja latem jednej sąsiadeczce wyniosłem tak pozostawiony kosz (przy okazji swojego oczywiście), chyba do dziś płonie ze wstydu, bo od tego czasu nic nie wystawiła na widok publiczny.


RE: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - rachwal - 2011-12-21

H76/8, niezły syf. Poszło do Pumazu, niech mu wystawią fakturę.

[attachment=53]




RE: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - milanez - 2012-03-21

Podoba mi się pomysł z odpłatną usługą za wyniesienie śmieci. Myślę, że poskutkuje Smile


RE: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - gutierrezzzz - 2012-03-26

(2011-12-21, 19:07)rachwal napisał(a): H76/8, niezły syf. Poszło do Pumazu, niech mu wystawią fakturę.

dziewczyny chyba za duzo "studiuja" nocami i potem "przeczytane ksiazki" trudno jest im ze zmeczenia odniesc do "biblioteki", nawet wyrzucic ich jak widac nie maja siły...




RE: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - pstanisz - 2012-08-21

Od wprowadzenia opłat za wynoszenie pozostawionych śmieci wyraźnie się poprawiło.
Ale przedwczoraj ktoś wpadł na genialny pomysł porzucenia śmieci w przejściu między klatką schodową, a garażem (poziom -1).
Dzięki za zapewnienie doznań w postaci smrodu, którym mogli napawać się mieszkańcy klatki!



RE: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - Halcyforn - 2012-08-21

A ja przed chwilą wywaliłem śmieci, które jakiś baran zostawił pod drzwiami do śmietnika...


RE: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - urszula183 - 2012-08-29

Uprasza się "trolla", który notorycznie zostawia śmieci przy drzwiach do śmietnika, żeby zabierał ze sobą klucz!!!


RE: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - rachwal - 2012-08-29

Już nowy oczekuje na wniesienie...


RE: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - dettebasu - 2012-08-30

Bym się nie zdziwił jakby owy troll mieszkał np po drugiej stronie ulicy niż nasze osiedle....


RE: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - joni - 2012-08-31

(2012-08-21, 17:30)Halcyforn napisał(a): A ja przed chwilą wywaliłem śmieci, które jakiś baran zostawił pod drzwiami do śmietnika...

czyli to nie tylko mi się tak trafiło.


RE: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - urszula183 - 2012-08-31

(2012-08-30, 17:15)dettebasu napisał(a): Bym się nie zdziwił jakby owy troll mieszkał np po drugiej stronie ulicy niż nasze osiedle....

Napisałam do Administratora, może ta beznadziejnie zlokalizowana kamera
o kiepskiej jakości przynajmniej wyjaśni czy to ktoś z zewnątrz.



RE: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - procekk - 2012-10-22

Kolejni "artyści". Rower jeszcze mogłem w miarę znieść, ale dzisiaj mnie dobili.
Lokalizacja: klatka 4, 6-te piętro.

[Obrazek: DSC05338.JPG]


RE: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - atomek - 2012-10-22



Wygląda jak wystawka... może komuś już niepotrzebne?
Wypada ich zapytać... jeśli potrzebne, znaczy że kolekcjonują. To może dorzuć im coś "od siebie"?


RE: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - rachwal - 2012-10-23

Rano aromacik mmmmmmm, zadzwoniłem od razu do Orawczak, w Twoim imieniu procekk Wink

BTW: Z rowerem do wspólnej komórki, od tego ona jest, jeśli są jakieś przejściowe problemy z własną.


RE: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - Piwonia - 2012-10-23

Czy jest jakaś wspólna komórka na Hubskiej II jak nie mam własnej? Muszę gdzieś trzymać rower, aby było bezpiecznie...
dziekuje za info



RE: Dlaczego ludzie wystawiają worki z odpadami na wspólną klatkę? - The_Cat - 2012-10-23

Nie widziałam niczego takiego, za to widziałam rowery na balkonach i przy balustradzie przy wyjeździe z garażu..