Wygaszamy forum pod tym adresem, ale jest grupa na Facebook:

https://www.facebook.com/groups/osiedle.mieszczanskie.wroclaw

Zapraszam!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Osiedle Mieszczańskie II Cuchnąca sprawa z właścicielami psów
#3
Witam,
Dowiedziałam się ,iż ktoś bezczelnie pozwolił sobie obrazić moją osobę i postanowiłam odpisać.
Dla wiadomości tu właścicielka owczarka. Nie żadna "dzida" proszę Pana. Widać kultury z domu ani ze szkoły Pan nie wyniósł, oraz wyładowuje Pan swoją frustrację na innych.
Owszem niektórym właścicielom psów również owej kultury brakuje skoro nie sprzątają po swoich pupilach. Ja zawsze sprzątam! I sporadycznie ktoś pewno widział jak mój zwierzak się załatwia ...tylko ze w moim przypadku zawsze było to posprzątane i mój pies nigdy nie załatwił się w windzie czy garażu!
Fakt, że ktoś w Pana klatce tego nie uczynił nie upoważnia Pana do obrazy mojej osoby, tym bardziej , że nie mieszkam w klatce obok!
Ja proponuję Panu budowę własnego domu, wtedy będzie pan mógł wnieść zakaz posiadania wszelkich zwierząt. W innym wypadku bardzo mi przykro ale prawnie jest to nie możliwe.
Sugeruję przygarnięcie psa, pies łagodzi obyczaje, spacery uspokajają, dzieci będą się cieszyłySmile) Być może będzie w Panu mniej agresji, stanie się Pan mniej znerwicowany i negatywnie nastawiony do świataSmile
PozdrawiamSmile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Cuchnąca sprawa z właścicielami psów - przez Magdalena - 2016-10-25, 18:39



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości