Wygaszamy forum pod tym adresem, ale jest grupa na Facebook:

https://www.facebook.com/groups/osiedle.mieszczanskie.wroclaw

Zapraszam!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Osiedle Mieszczańskie II Cuchnąca sprawa z właścicielami psów
#5
Niby necro ale że temat mój to mogę.

(2016-10-25, 18:39)Magdalena napisał(a): Widać kultury z domu ani ze szkoły Pan nie wyniósł, oraz wyładowuje Pan swoją frustrację na innych.

Za to ty laleczko jesteś tak przykładnie wychowana, że szok. Scenariusz wygląda tak praktycznie co drugi dzień -  wieczorem panienka wyskakuje w piżamie przed klatkę z kundlem, pies sra koło śmietnika i siup do klatki bo zimno. Gówno zostaje pod śmietnikiem.

(2016-10-26, 21:53)Daniel23z napisał(a): Jesteś tępym zdziadziałym bucem jeśli piszesz o całkowitym zakazie psów na osiedlu. Mam nadzieje ze psy będą Ci sraly na wycieraczke do końca życia Wink

Uważaj na słowa i ja z kolei mam nadzieję, że twój już sadzi kiełbachy w mieszkaniu. Nie po to człowiek wykłada ciężki szmal żeby mieszkać na zamkniętym osiedlu i wychodząc rano z klatki wchodzić w psi kał bo mongoły są nieprzystosowane do życia w społeczeństwie.

edit:
Tak samo brama 60 z ich czarnym jamnikopodobnym szczurem - po co się wysilać i odmrażać genitalia na spacerze skoro można wyjść przed klatkę z petem i porzucać psu piłkę, który wysra się w biegu.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Cuchnąca sprawa z właścicielami psów - przez kozazostawgrubego - 2017-01-23, 18:09



Użytkownicy przeglądający ten wątek: