Wygaszamy forum pod tym adresem, ale jest grupa na Facebook:

https://www.facebook.com/groups/osiedle.mieszczanskie.wroclaw

Zapraszam!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Osiedle Mieszczańskie II Cuchnąca sprawa z właścicielami psów
#6
Jak ma Pan jakiś problem....a wyraźnie widzę że tak...to chętnie "porozmawiamy" w 4 oczy.
Nie będę zniżała się do poziomu kogoś tak prymitywnego i Pana obrażała.
Do wiadomości innych mieszkańców...to co pisze ten sfrustrowany człowiek jest nie prawdą. 

Właściciele psów również zapłacili masę pieniędzy za te mieszkania i sobie nie życzą aby jakiś debil wyzywał ich i kłamał. Jest Pan osobą nie potrafiącą żyć w społeczeństwie. 
A mój pies jak to pan ujął "nie sra pod klatką"...to jest suczka...i owszem późnym wieczorem czasem sika pod klatką. Tak jak większość piesków. (małych i dużychySmile )
Nie wiem czemu uprał się pan na mnie i mojego psa, bo jest duży? to ci argument...
Zamiast być anonimowym,  obrażać, kłamać i koloryzować z ukrycia...jak coś ci cwaniaku nie pasuje to zapraszam w 4 oczy. 
Na szczęście nie mieszkamy w tej samej klatce i radzę pilnować kawałka trawnika i tego co się tam dzieje w obrębie Pańskiej klatki.
Strażnik Texasu się znalazł co robi grafik kiedy psy osiedlowe się załatwiają! Big Grin
Musi być pan strasznie nieszcześliwy i bardzo musi się Panu nudzićTongue  
Na szczęście sąsiedzi w mojej klatce są normalniSmile Ufff
Proszę zwracać uwagę tym, którzy nie sprzątają po swoich pupilach! a z tego co mi wiadomo to jakiś delikwent z Pana bloku.
Tym się lepiej interesuj! nie życzę sobie więcej pomówień w moim kierunku.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Cuchnąca sprawa z właścicielami psów - przez Magdalena - 2017-01-24, 15:42



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości