Wygaszamy forum pod tym adresem, ale jest grupa na Facebook:

https://www.facebook.com/groups/osiedle.mieszczanskie.wroclaw

Zapraszam!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Osiedle Mieszczańskie II Mieszkanie skrajne - wady/zalety
#1
Witam,
Aktualnie szukamy nowego mieszkania i bierzemy pod uwagę te z OMII, zarówno narożne jak i te na szóstym piętrze.

Chciałbym się zapytać szczególnie osób, które w takich mieszkają - czy jest jakikolwiek problem z utrzymaniem odpowiedniej temperatury wewnątrz? Czy są to "ciepłe" mieszkania i ocieplenie jest wykonane solidnie, czy trzeba je mocniej dogrzewać niż inne? Czy ich położenie (narożne/ostatnie piętro) wpływa jakkolwiek negatywnie na temperaturę wewnątrz?

Z góry dziękuję za opinie.
Odpowiedz
#2
Mam narożne na om1, ale nie na samej górze. Mieszkania są ciepłe - nie ma z tym problemów. jedyny problem, który ja zauważam w związku z ogrzewaniem jest taki, że w naszym przypadku sterownik od ogrzewania nie łapie zasięgu we wszystkich pomieszczeniach.
Odpowiedz
#3
Tytułem wtrącenia: z mieszkaniem na ostatnim piętrze może być związany jeszcze inny problem - mianowicie zalewanie mieszkania z uwagi na przecieki dachu. Na ostatnim spotkaniu Pan z OM I zgłaszał ten problem.
Nie twierdzę, że może się taka sytuacja powtórzyć na OM II, ale warto brać to pod uwagę.
Odpowiedz
#4
(2013-04-05, 10:54)agaslod napisał(a): Mam narożne na om1, ale nie na samej górze. Mieszkania są ciepłe - nie ma z tym problemów. jedyny problem, który ja zauważam w związku z ogrzewaniem jest taki, że w naszym przypadku sterownik od ogrzewania nie łapie zasięgu we wszystkich pomieszczeniach.

W przypadku OM II nie mamy takich zaawansowanych systemów sterowania temperaturą w mieszkaniach ;-)
Odpowiedz
#5
Witam,
mieszkamy od miesiąca w mieszkaniu o jakie pytasz i jest okej. Co do 6 pietra-jak masz zaufanie do techlologi oraz fachowości wykonania pokrycia dachowego to chyba nic nie stoi na przeszkodzie.
Pozdrawiam
PM
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości