Wygaszamy forum pod tym adresem, ale jest grupa na Facebook:

https://www.facebook.com/groups/osiedle.mieszczanskie.wroclaw

Zapraszam!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymiana Drzwi
#1
Czy ktoś z forumowiczów wymieniał drzwi wejściowe - czy przed podpisaniem aktu, czy po, na jakie i dlaczego. Ja nie jestem zadowolony z tych które otrzymałem (źle zamontowane, wiele pod nimi wiatr, nie domykają się szczelnie ... nie są antywłamaniowe, bardzo dźwiękolubne, itp...). W zasadzie chciałbym wymienić na takie jakie chce.
Odpowiedz
#2
Spokojnie. Zaraz jakaś "dobra dusza" podeśle reklamę firmy drzwiowej Smile
rachwal do zarządu!!!111
Odpowiedz
#3
(2011-10-04, 00:07)atomek napisał(a): Spokojnie. Zaraz jakaś "dobra dusza" podeśle reklamę firmy drzwiowej Smile

Hehe no szczerze mówiąc właśnie na to liczę, tylko oczekuję merytorycznej argumentacji.

pozdrawiam
Odpowiedz
#4
(2011-10-04, 15:25)Jaro napisał(a): Hehe no szczerze mówiąc właśnie na to liczę, tylko oczekuję merytorycznej argumentacji.

pozdrawiam

Zatem... jeśli się nie domykają i są nieszczelne to reklamacja u dewelopera - muszą naprawić. Jeśli chodzi o klasę bezpieczeństwa - B - nie jest źle. No fakt - nie wygłuszają najlepiej na świecie... ale przecież przez nawietrzniki w oknach też duuuuużo słychać Smile
rachwal do zarządu!!!111
Odpowiedz
#5
(2011-10-04, 21:52)atomek napisał(a): Zatem... jeśli się nie domykają i są nieszczelne to reklamacja u dewelopera - muszą naprawić. Jeśli chodzi o klasę bezpieczeństwa - B - nie jest źle. No fakt - nie wygłuszają najlepiej na świecie... ale przecież przez nawietrzniki w oknach też duuuuużo słychać Smile

Sprawa była zgłaszana u dewelopera, przyszedł "ekspert" i nie dopatrzyła się zadnych niedociągnięć, więc sprawę załatwiam na własną rękę. Chciałbym wymienić na jakieś drzwi z certyfikatem C - są zniżki u ubezpieczyciela a do tego mam gwarancję wygłuszenia. Myślałem o czymś takim http://drzwi.pl/katalog/drzwi-antywlaman...emium.html ale do montażu antywłamaniowych nie można brać byle kogo, dlatego pytam czy moglibyście kogoś polecić - nie jestem z Wrocławia i nie mam się tu od kogo dowiedzieć.
Odpowiedz
#6
Na czym Ci najbardziej zależy:na antywłamaniowości czy wyciszeniu?
Te drzwi które mamy to Opal plus z Porty w/g deklaracji producenta mają izolacje akustyczną 33dB(przy założeniu poprawnego montażu) i klasę antywłamaniowości B.To dosyć sporo Ja w swoich wstawiłem wkładki kl B i klamkę kl C. Do zniżek i godziwego zabezpieczenia naprawdę wystarczy.Co do akustyki to rzeczywiście b.ważny jest właściwy montaż.Sprawdź przyleganie wszystkich uszczelek na całym obwodzie skrzydła łącznie z uszczelką progową.
Odpowiedz
#7
Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć jaki rozmiar wkładek pasuje do drzwi wejściowych zamontowanych przez Atal?
Odpowiedz
#8
(2011-11-24, 18:47)FMaly napisał(a): Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć jaki rozmiar wkładek pasuje do drzwi wejściowych zamontowanych przez Atal?

Ja dalem 30/35 bo takie mialem oryginalnie (wykrecilem wkladke i zmierzylem)
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości